parsfreelancer

اشتراک گذاشته شده با :

پارس فریلنسر

parsfreelancer.ir
چرا وب سایت پارس فریلنسر بهترین انتخاب است؟

وب سایت پارس فریلنسر را می‌شناسید؟ تا به حال شده که با خود فکر کنید به عنوان یک فریلنسر در کدام سایت به دنبال کار بگردید که هم تنوع شغلی بالا بوده و هم امنیت مالی داشته باشید؟ آیا به دنبال یافتن پروژه‌های مختلف در مدت زمان کوتاهی هستید؟ یا شاید با مشکل عدم پرداخت حق الزحمه توسط کارفرما یا بد قولی فریلنسر رو به رو شده‌اید؟ آیا از مزایای سایت پارس فریلنسر چیزی می‌دانید؟

امروزه وب سایت‌های بسیار زیادی در زمینه فریلنسینگ و دورکاری مشغول به کار هستند، اما گاهی مزایای یک سایت نسبت به سایرین به قدری زیاد است که به عنوان بهترین پلتفرم برای بازار کار آنلاین شناخته شده و طرفدار حقوق کارفرما و فریلنسر است.

parsfreelancer.ir
سیستم پرداخت امن در پارس فریلنسر چگونه کار می‌کند؟

از فواید سیستم پرداخت امن در پارس فریلنسر باخبر هستید؟ می‌دانید که با استفاده از وب سایت پارس فریلنسر برای استخدام فریلنسر یا پیدا کردن کار هزینه خود را به صورت صد در صدی دریافت می‌کنید؟ آیا تا به حال با مشکل عدم پرداخت حق الزحمه توسط کارفرما رو به رو شده‌اید؟

وب سایت پارس فریلنسر که اولین و بزرگترین بازار کار استخدام بین المللی فریلنسر است، با طراحی سیستم پرداخت امن توانسته تضمینی بر دریافت حق حقیقی افراد را فراهم کند. اغل کارفرمایان یا فریلنسرها حداقل یک بار با مشکل عدم پرداخت حق الزحمه یا برعکس عدم دریافت پروژه حتی با وجود هزینه پرداخت شده رو به رو شده‌اند و حال با طراحی سیستم پرداخت امن این مشکل به راحتی حل شده است. اما چقدر از نحوه کار این سیستم باخبر هستید و اصلا می‌دانید چه مزایایی برای شما دارد؟

از آنجایی که کار کردن به عنوان فریلنسر و استخدام فردی که در محل کار شما حضور ندارد، استرس و مشکلات خاص خودش را دارد، لذا بهتر است از یک سیستم امن مانند پارس فریلنسر برای استخدام فرد مورد نظر خود استفاده کنید. 

parsfreelancer.ir
راهنمای استفاده از گیف (GIF) برای جذب مخاطب و بازاریابی

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که از قدرت واقعی و تاثیر شگفت انگیز استفاده از گیف (GIF) بی خبر هستند و این ویدیوهای کوتاه را تنها به عنوان واکنشی چند لحظه‌ای به نظرات یا گفته‌های دیگران می‌دانند، اما بهتر است از قدرت این گیف‌ها و تاثیرشان در افزایش فروش و مخاطب با خبر باشید و بدانید که چطور می‌شود از این فیلم‌های کوتاه محتوای مناسب تولید کرد.
امروزه همه ما گیف‌هایی که به صورت تکیه‌ای از فیلم‌، انیمیشن یا حیوانات بامزه هستند را در تلگرام، واتساپ و اینستاگرام دیده‌ایم اما ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که چطور می‌توان استفاده از گیف‌ ها را هدفمند و در جهت افزایش مشتری و مخاطب استفاده کرد. پیش از هرچیز بهتر است با معنی و مفهوم گیف آشنا شوید.

این کلمه که در انگلیسی به صورت GIF نوشته می‌شود، مختصر شده عبارت «Graphics Interchange Format» است که معنی آن به فارسی «قالب مبادله گرافیکی» می‌شود. در واقع برای تعریف گیف می‌توان گفت که یک پسوند سه حرفی و مشخص کننده بافت پرونده‌های گرافیکی و متحرک است. در سال 2012 استفاده از گیف به حدی رسید که این کلمه به عنوان کلمه سال شناخته شد.

گیف‌ها از زمانی که اولین بار توسط استیو ویل هایت در سال 1987 ساخته شدند تا به امروز راه بسیار زیادی را پشت سر گذاشته‌اند. در ابتدا گیف‌ها فقط توسط نوجوانان در شبکه‌های اجتماعی مانند تامبلر ( Tumblr) استفاده می‌شد اما امروزه به اندازه‌ای استفاده از گیف رایج شده است که تقریبا هیچ شبکه اجتماعی بدون آن‌ها معنی ندارد. شما می‌توانید از گیف برای بیان احساس خود در چند ثانیه یا کاری که انجام می‌دهید استفاده کنید. می‌توانید خودتان گیف بسازید یا پیام‌های تبریکتان را به صورت انیمیشن کوتاه درست کنید. اما بهتر است بدانید استفاده از گیف به همین موارد خلاصه نمی‌شود و این ویدیوهای کوتاه می‌توانند تاثیر شگفت انگیزی در افزایش فروش، جذب مخاطب و رشد کسب و کارتان داشته باشند. از آنجایی که گیف‌ها احساسات و عواطف را خیلی بهتر از کلمات منتقل می‌کنند لذا به راحتی می‌توانند بر دیگر افراد تاثیر بگذارند.
در صورتی که کسب و کار شما به گونه‌ای است که مخاطبان آنلاین دارید بهتر از استفاده از گیف به هدف تولید محتوا را یاد بگیرید. در این مطلب از وبلاگ پارس فریلنسرباهم به سراغ یکی دیگر از راه‌های افزایش مخاطب و جلب مشتری آنلاین که راهنمای استفاده از گیف برای صاحبان کسب و کار یا مدیران وب سایت‌ها را بررسی می‌کند، رفته‌ایم، با ما همراه باشید.

parsfreelancer.ir
راهنمای تکمیل پروفایل و شروع به کار

به عنوان یک فریلنسر، شما باید اعتماد کارفرما را قبل از اینکه بتوانید پروژه او را به دست بگیرید، جلب کنید.


صفحه پروفایل، یکی از بهترین ابزارهای شما برای این کار است. می توانیم آن را با ویترین مغازه مقایسه کنیم. وقتی افراد چیزی که نیاز دارند را ببینند، در اینصورت معامله خواهند کرد.

یک پروفایل کسل کننده و مبهم شما را از مرحله مناقصه حذف می کند. اعتماد کارفرمایان را با یک پروفایل کامل و خوب جلب کنید. عکس رسمی و حرفه ای از خود آپلود کنید و مهارت ها و تجربیاتتان را تکمیل نمایید.


جدای از پروفایل، کارفرمایان همچنین فریلنسرها را بر اساس پروژه های قبلی آنها انتخاب می کنند. پورتفولیو، فرصتی برای نمایش استعداد شما است پس بهترین کارهایتان را نشان دهید. هیچ صدایی بلندتر از پورتفولیوی (نمونه کار) خوب نیست.
چگونه استخدام شوم؟
چگونه استخدام شوم؟

چرا به عنوان یک فریلنسر تا بحال موفق به دریافت پروژه و کسب در آمد از سایت های فریلنسینگ نشده اید

پیام های حرفه ای و واضح بنویسید

پیام شما، اولین تاثیر را بر روی مشتری می گذارد. یک پیام خوب بنویسید! مطمئن شوید که به مسائل مورد نظر مشتری اشاره کرده اید و به نیازهای خاص آنها پاسخ داده اید. یک قیمت رقابتی تعیین کنید و روشن کنید که قیمت شما شامل چه چیزی است و چه کاری می توانید یا نمی توانید انجام دهید. در پایان، به چیزهای کوچک توجه کنید: مشتری را با نامش خطاب کنید، مطمئن شوید که اشتباهات تایپی یا گرامری ندارد و در پایان نام خود را بنویسید.

برآورد قیمت

بیشتر احتمال دارد مشتریان، متخصصینی را انتخاب کنند که قیمت می دهند. پیشنهاد شما نباید عدد نهایی باشد. وقتی بیشتر درباره کار بدانید می توانید آن را تغییر دهید. به مشتریان خود بگویید که پیشنهاد شما دقیقا شامل چه چیزی است. سپس به آنها اجازه دهید بدانند که قیمت چگونه ممکن است تغییر کند و متغیرها کدامند. اگر ممکن است، برای کار مشابه، قیمت خود را با بقیه مقایسه کنید. اگر قیمت پیشنهادی شما بالاتر از حد متعارف است، توضیح دهید که چرا اینگونه می باشد.

ازمشتریان بخواهید نظر دهند

متخصصین با 1 نظر، 66% بیشتر از سایر متخصصین که نظری در پروفایل خود ندارند، استخدام می شوند. متخصصین با 5 نظر یا بیشتر، 75 درصد بیشتر از سایر متخصصین بدون نظر استخدام می شوند. مشتریان به ما نشان داده اند که نظر، فاکتور اصلی در تصمیم گیری در انتخاب مشتری است. زمانی را از مشتریان خود بخواهید تا نظر دهند. هیچ کسی 100% کامل نیست. در حقیقت، تحقیقات نشان داده است که 100% مثبت، باور کردنی نیست.

یک پروفایل تسخیر کننده ایجاد کنید

مشتریان به دنبال متخصصین با تجربه هستند. پروفایل شما جایی است که به آنها نشان می دهد برای آن کار، مناسب هستید.

با اضافه کردن یک عکس از خودتان، یک رابطه احساسی با مشتریان برقرار کنید – مطمئن شوید که چهره خندان خود را نشان داده اید. با تصاویر و ویدئو از کار قبلی خود نشان دهید که چه کارهایی می توانید انجام دهید. با استفاده از یک عکاس حرفه ای، کار خود را به معرض نمایش بگذارید.

سپس، گواهینامه ها و تخصص خود را با توصیف تجربه و مهارت های خود ارائه کنید. با اضافه کردن گواهینامه تخصصی، بررسی سابقه یا لینک به وب سایت و  رسانه های اجتماعی خود، جلب اعتماد کنید.

دست نکشید!

بسیاری از متخصصین، با پاسخ پیوسته به درخواست های مشتری، اندازه کسب و کارهای خود را دو برابر یا سه برابر کرده اند. برای اکثر متخصصین در پارس فریلنسر، حدودا بعد از 10 مورد، اولین استخدام آنها صورت می گیرد. با ایستادگی و تجربه مسائلی که موثر است می توانید موفق شوید. انواع پیام ها را بنویسید؛ درخواست هایی که مناسب نیستند را نادیده بگیرید – یاد بگیرید که چه چیزی برای شما موثر واقع می شود.

3 نکته مهم که در دورکاری تمام وقت باید به یاد داشته باشید
3 نکته مهم که در دورکاری تمام وقت باید به یاد داشته باشید

کسب درامد آنلاین هیچ زمانی به‌اندازه‌ی عصر دیجیتال امروز قابل‌اعتماد نبوده است. می‌توان گفت که دورکاری آنلاین تعریف جدید از اشتغال را ارائه کرده است. فریلنسرها در هرکجای دنیا تنها با مجهز بودن به یک لپ‌تاپ و یک اتصال اینترنت، توانایی انجام کار را خواهند داشت.

در حالی که دورکاری هرروز در حال فراگیر شدن است، برای فریلنسرها بسیار مهم است که در این بازارکار توانایی رقابت داشته باشند. در اینجا سه نکته‌ی ارزشمند آورده شده است که به‌عنوان یک فریلنسر برای شما بسیار مفید خواهد بود.

1. مطمئن شوید که مشتری‌ها همیشه رضایت کامل دارند.

مهم‌ترین چیزی که می‌تواند مانع موفقیت شما به‌عنوان یک فریلنسر شود، نظرات و بازخوردهای منفی مشتری‌هاست. باید اطمینان حاصل کنید که هر مشتری از کار شما بسیار رضایتمند است. در غیر این صورت شاهد نظرات منفی بسیار زیادی در پروفایل خود خواهید بود. اما درصورتی‌که یک مشتری از شما راضی نبود، نگران نباشید، دنیا به آخر نرسیده است!

بر اساس نظرات یک فریلنسر که در طول یک سال 62 هزار دلار به دست آورده است، یکی از کلیدهای مهم پایداری و موفقیت در دورکاری گرفتن بازخوردهای مثبت از مشتریان است. در طول هر پروژه، به‌صورت دوره­ای روند پیشرفت پروژه را با مشتری به اشتراک بگذارید. این کار کمک می‌کند که مطمئن شوید شما و مشتری همواره در سطح یکسانی از انتظارات به سر می‌برید.

بررسی‌های دوره ­ای باعث می‌شود احتمال اینکه در زمان تحویل نهایی کار مشتری ناامید شود به حداقل برسد. به‌علاوه ارتباط مستمر با مشتری از طریق پنل گفتگوی پارس فریلنسر باعث می‌شود کل کار به‌درستی و راحتی بیشتری جلو برود.

2. بین دورکاری و زندگی تعادل برقرار کنید.

اینکه تنظیم ساعات و برنامه کاری در دست خودتان است، یکی از جذابیت‌های دورکاری است. اما این به معنی نیست که باید تلاش کنید تا هرروز با حداکثر توان و ظرفیت خود کار کنید.داشتن توانایی تنظیم ساعات کاری به‌صورت دلخواه یک شمشیر دو لبه است. به‌عنوان یک فریلنسر می‌توانید بیش‌ازحد توان خود کار کنید که می‌تواند تأثیر منفی زیادی بر کیفیت کار شما داشته باشد.

به‌عنوان یک قاعده‌ی کلی باید همیشه به خاطر داشته باشید که تعادل سالمی را بین کار و تفریح رعایت نمایید. بعد از یک روز دورکاری سعی کنید محیط اطراف خود را تغییر دهید. مثلاً به تفریح و پیاده‌روی بروید یا به سرگرمی موردعلاقه‌تان بپردازید.

علاوه بر آن، دورکاری یک فعالیت منزوی محسوب می‌شود که در آن شما با همکارانی در ارتباط نیستید. اگر شما یک فریلنسر تمام‌وقت هستید حتماً دقت داشته باشید که به شکلی روابط اجتماعی خود را توسعه دهید. این کار می‌تواند در شبکه‌های اجتماعی و یا در سطح جامعه انجام شود.  هم‌چنین می‌توانید در ملاقات‌های محلی که بین فریلنسرها برگزار می‌شود شرکت کنید. داشتن یک زندگی اجتماعی فعال به‌ویژه برای فریلنسرها به‌منظور حفظ تعادلی سالم در زندگی از اهمیت بسیار برخوردار است.

3.  از درآمد دورکاری پس‌انداز کنید.

اینکه اولین درامد فریلنسری خود را به دست آورده‌اید خیلی خوب به نظر می‌رسد. اما دلایل قابل قبولی وجود دارد که شما نباید همه‌ی آن را خرج کنید.

به‌عنوان یک تازه‌کار خیلی مهم است که بتوانید پس‌انداز داشته باشید. هیچ شخصی با خرج کردن همه‌ی پول‌هایی که به‌زحمت به دست آورده است نمی‌تواند پولدار شود. اگر حداقل بخشی از پولتان را پس‌انداز نکنید حتماً بعداً دچار مشکل خواهید شد.

برای اینکه از مشکلات در امان بمانید، حتماً 40 درصد درآمدتان را پس‌انداز کنید. و تحت هیچ شرایطی به آن دست نزنید.

این به معنی نیست که شما نباید با پس‌اندازتان هیچ کاری انجام دهید. بلکه می‌توانید پولتان را در یک حساب با سود بالا سپرده‌گذاری کنید یا از  بورس اوراق بهادار سهام بخرید.

زندگی به‌عنوان یک فریلنسر همان اندازه که سرگرم‌کننده است، لذت‌بخش هم هست. فقط توصیه‌های بالا را به یاد داشته باشید و از شرکت در انقلاب شغلی قرن بیست و یکم لذت ببرید.

پلتفرم جامع استعلام قیمت و درخواست خدمات ، امکان جدید پارس فریلنسر
پلتفرم جامع استعلام قیمت و درخواست خدمات ، امکان جدید پارس فریلنسر

پارس فریلنسر در بروز رسانی جدید خود از امکان جدید و منحصر بفرد ، استعلام قیمت و سفارش خدمات رونمایی کرد.

درباره پارس فریلنسر:

پارس فریلنسر بستری برای کارفرمایان(مشتریان) فراهم کرده است تا از طریق آن و با کمک فریلنسرها و پیمانکاران (فروشنده ها) بتوانند پروژه ها و کارهای خود را به آسانی و حتی از راه دور انجام دهند.

درباره بروزرسانی جدید:

 •  در این سیستم مهندسین , پیمانکاران , فریلنسرها و متخصصین تمام مشاغل خدمات خود را در دسته بندی های تعریف شده ثبت می کنند. 
 •  کارفرما (مشتری) با جستجو ، سرویس یا کالای مورد نیاز خود را انتخاب و با تکمیل فرم درخواست و استعلام قیمت خدمات , درخواست سرویس مورد نظر خود را به  “ارائه دهنده خدمات”  ارسال می نماید.
 • طی چند دقیقه، متخصصین (ارائه دهنده خدمات) علاقه مند و در دسترس، پیشنهادات خود را به مشتری ارسال می کنند. که شامل موارد زیر می باشد:

1. برآورد قیمت

2. پاسخ بررسی خواسته های مشتری

3. اطلاعات تماس

4. پیام خصوصی

5. پروفایل کسب و کار متخصص (فروشنده)

قابلیت ها:

مرتبط با ارائه دهنده ی خدمات (فروشنده): (راهنما)

 •  ایجاد یک صفحه اختصاصی در اینترنت برای معرفی خدمات و سرویس های شما به مشتریان. (برند سازی و تبلیغ) (Parsfl.ir/23)
 •  ثبت توضیحات درباره کسب و کار خود و امکان آپلود تصاویر و ویدئوی نمونه کارهای انجام شده, آدرس و تلفن در صفحه سرویس و خدمات.
 •  تعرفه رایگان: پارس فریلنسر از کارفرما و پیمانکار هیچ کمیسیونی از مبلغ خدمات دریافت نمی کند.
 •  اطلاع رسانی به “ارائه دهنده خدمات” هنگام دریافت درخواست جدید. 
 •  امکان مشاهده پروفایل کارفرما (مشتری).
 •  امکان گفتگوی خصوصی در میز کار با کارفرما (مشتری).

مرتبط با کارفرما (مشتری):

 •  امکان استعلام قیمت از ارائه دهندگان خدمات,
 •  امکان انتخاب بهترین پیمانکار ((ارائه دهنده خدمات)) از لحاظ قیمت , رتبه و نظر کارفرمایان قبلی.
 •  امکان گفتگوی خصوصی در میز کار و دریافت اطلاعات تماس “ارائه دهنده خدمات” قبل از تایید استخدام.
 •  اطلاع رسانی به “کارفرما (مشتری)” هنگام دریافت پاسخ جدید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات به پارس فریلنسر مراجعه نمایید.

parsfreelancer.ir
فریلنسر کیست؟ همه چیز درباره دورکاری

یک فریلنسر کیست ؟

یک فریلنسر ( آزاد کار ) ، یک فرد حرفه ای است که خدمات خودش را در آن واحد به یک یا چندین مشتری ارائه می دهد بدون آنکه به طور انحصاری به آنها متعهد باشد . فریلنسر ها خدمات مختلفی را ارائه می دهند و کار آنها می تواند اشکال مختلفی داشته باشد .

فریلنسر ها  می توانند هر تقاضایی را که ممکن است یک فعالیت تجاری دربر داشته باشد ، برآورده سازند . این فعالیت ها شامل بازاریابی و نویسندگی به همراه پشتیبانی فنی و مالی می شود . امروزه ، فریلنسر ها مهارت های اختصاصی خود را در بازاریابی رسانه های اجتماعی ، کپی رایتینگ ( نویسندگی تجاری ) و تبلیغات وارد کرده اند .

برخی از فریلنسر ها در نوشتن مقالات کسب و کار گرایانه و پست های وبلاگ مهارت دارند در حالی که برنامه نویسی وب و طراحی گرافیکی مورد نیاز یک کسب وکار را نیز انجام می دهند . در نهایت هم فریلنسر ها خدمات مربوط به دفتر دارری را انجام می دهند .

فریلنسینگ چیست ؟

اخیراً ، فریلنسینگ ( آزاد کاری ) یک انتخاب حرفه ای و محبوب شده است . اتحادیه ی فریلنسر ها خبر از این موضوع می دهد که با بیش از ۵۵ میلیون آمریکایی یا به عبارتی ۳۵ درصد از نیروی کار آمریکایی که مشغول به فریلنسرینگ هستند ، مجموع درآمدی در حدود هزار میلیارد در یک سال به دست آمده است .

مزایای فریلنسینگ چیست ؟

فریلنسرینگ مزایای فراوانی همرا خود دارد . به طوری که ساعات و برنامه ی زمانی کار خود را خودتان انتخاب کنید ( تا نسبت به تعیین رویه ای تمام وقت یا پاره وقت تصمیم گیری کنید ) ، که این انتخاب های فراوان هستند . بعلاوه :

 • کنترل بیشتر :

فریلنسرینگ این اجازه را می دهد که کنترل بیشتری بر روی خروجی (بازده) داشته باشیم همانند این است که به تولید کننده کمک کنیم تا کنترل شدید تری بر محصولات و خدمات داشته باشد . فریلنسرینگ شبیه به قراردادی مستقل است که در آن فریلنسر بر محصول نهایی نظارت دارد .

با توجه به وضعیت آنها ( فریلنسر ها ) در رتبه بندی حرفه ای ، سازمان خدمات درآمدهای داخلی با در نظر گرفتن مقاصد مالیاتی خود ، با دیدگاه دیگری نسبت به آنها نگاه می کند .

 • مزایای بیشتر :

فریلنسرینگ اشاره شده ، یک فعالیت انحصاری است که همراه با محصولات ساخته شده برای مشتری خاص می باشد (و با تمرکز بر این موضوع که یک فریلنسر باید به وظایف خود بپردازد ) و فریلنسر ها پول بیشتری نسبت به یک کارمند معمولی دریافت می کند .

زمان بندی های کاری همانند چیست ؟

فریلنسرها برنامه ی کاری پایداری ندارند . همانطور که گفته شد برنامه ی آن ها برنامه ای خودساخته است یا با توجه به ظرفیت کاری آنها طراحی می شود ، بر خلاف کارمندان معمولی فریلنسر ها باید به سر تا سر روز خود نظارت داشته باشند .

فریلنسر ها به خدمت دهی مکرر به مشتریان ثابت در طول یک بازه ی زمانی بلند ، معروف هستند . این امر می تواند شامل ارائه کردن مقالات یک نویسنده به یک انتشارات برای چندین بار در هفته باشد . با این حال ، اشکال معینی از شغل های آزاد ( frelance work ) تنها برای یک بار نیازمند استخدام هستند . این مساله می تواند در فعالیت یک طراح وب مشاهده شود . هنگامی که وب سایت فعال است و در حال اجرا می باشد ، کار های کمی برای طراح وجود دارد ، جدای از اینکه او باید به دنبال جبران این موضوع باشد و در پی ماموریت دیگری از سوی مشتریان مختلف باشد .

چه گونه به عنوان یک فریلنسر شروع می کنید ؟

اگر فرد ، با مهارت ها یا خدماتی که قصد پیشنهاد آن ها را به مشتریان دارد, آشنا باشد ، شروع کار به عنوان یک فریلنسر می تواند به سرعت انجام شود . درک این جنبه ی مهم و فهمیدن این موضوع که این مهارت ها در کجای صنعت به درد می خورند، سرعت فریلنسر را برای شروع کار تنظیم می کند . هنگامی که اولین قدم حاصل شد ، نوبت به تمرکز بر روی قدم بعدی می رسد تا اولین مشتری پیدا شود .

به طور موثر ،این کار می تواند اولا با راه اندازی یک وبسایت شخصی خوب با اعضای فراوان و ارتقاء پروفایل لینکدن آنها و رزومه آنلاین صورت پذیرد . در دنیای بیش از حد مرتبط امروزی ، این دو عرصه که به منظور دستیابی به نمای نزدیکی از یک فرد حرفه ای مورد بررسی قرار می گیرند ، جزو نخستین عرصه ها هستند . شبکه سازی ( نتورکینگ ) توسط کوارتر ها که از قضا معروف هم هستند شروع می شود ، که در میان همکاران قدیمی و انجمن های حرفه ای وجود دارند یا از طریق مراجعه به دوستان یا به صورت آنلاین از طریق لینکدن صورت می پذیرد .

چه گونه موفق به ایجاد یک شغل آزاد کاری می شوید ؟

برای ایجاد یک شغل آزادکاری ابتدا لازم است تافرد خدمات اصلی را که می خواهد به صنعت ارائه دهد تعیین کند . این موضوع شامل نویسندگی وب ، طراحی گرافیکی ، عکاسی ، بازاریابی ، مدیریت رسانه های اجتماعی ، دفترداری و غیره می شود .

فریلنسر باید بازار هدف و تخصص پیشنهادی خودش را مشخص کند یعنی تخصص خود را از میان خدماتی ویژه یا بازاری خاص انتخاب کند . زمانی که فریلنسر ها برای تصمیم گیری در مورد نقطه ی شروع شان و برندسازی صرف می کنند زمان باارزشی است . حضور آنلاین در یک بازار متصل ( متصل به شبکه ی اینترنت ) در سطح جهانی ، برای فریلنسر حائز اهمیت است . این موارد شامل وبسایت ها ، پروفایل لینکدن و حضور ثابت در شبکه های اجتماعی است که به منظور تعامل با مشتری و نمایش کار خود می باشد .

این روش های کار که به همراهی مجموعه ای از دوستان شخصی و خانواده و همکاران حاضر  می باشد ، جزو اولین عرصه ها برای یافتن کار است . به علاوه استفاده از یک سایت آزادکاری برای یافتن کار همانند ParsFreelancer.com می تواند عاملی برای حضور در بازار کار شود و همچنین دریافت گواهی نامه ها می تواند موجب ارزشمندی یک فریلنسر شود . در نهایت ، درک پویایی و ساختار قیمت ها برای یک فریلنسر ضروری است .

آیا یک فریلنسر نیاز به وبسایت دارد ؟

فعالیت های فریلنسرینگ به سرعت شروع می شود چراکه فریلنسر در محیط حرفه ای کار می کند که از قبل با آن آشنا بوده است . همچنین تجهیزات فیزیکی مورد نیاز نیز در آن محیط فراهم است .

آنچه که یک فریلنسر باید انجام دهد این است که در یک ابزار ایجاد کسب و کار همانند وبسایت سرمایه گذاری کند . وبسایتی که از فعالیت های فریلنسر پشتیبانی می کند و جزئیاتی در رابطه با سابقه و زمینه ی کاری او در اختیار قرار می دهد و به شکلی کاربر پسند به جذب مشتریان و عقد قرارداد ها می پردازد .

آیا فریلنسرینگ یک شغل رقابتی است ؟

یک فریلنسر باید به خاطر داشته باشد که در این دوره ، وقتی حرفه ای ها می خواهند زمان کاری خودشان را کنترل کنند، تعهد در قبال خدماتی که ارائه می دهند نیزضرورت دارد . با حضور افراد حرفه ای که می خواهند در این عرصه جایی برای خود باز کنند و در حالیکه در قیمت خدمات تخصصی نیز رقابت وجود دارد ، بازار آزادکاری رقابتی شده است . کسب و کار های ارائه شده تا جایی که امکان دارد متکی به فریلنسر ها هستند از اینرو مشتریان به دنبال استخدام فریلنسرهایی هستند که باتوجه به تعهدات ویژه الویت بالاتری دارند .

با تقدیر از اینترنت و این دنیا ی پر ارتباط ، امکانات برای فریلنسر ها فراوان است هرچند با وجود رقابت در سطوح بالا ،  تفاوت شخصی در یک بازار همگن امر مهمی شده است .

یک فعالیت آزادکاری چه آزادی هایی را همراه با خود دارد ؟

یک فعالیت آزادکاری همراه با آزادی هایی است که فریلنسر ها باید این آزادی ها را مغتنم بشمارند . فریلنسر ها آزادانه درباره ی ساعات و تعهدات کاری خود تصمیم گیری می کنند . این موضوع به فریلنسر ها اجازه می دهد که اشراف کاملی بر کاری که ارائه می دهند داشته باشند تا در انتهای روز درباره ی امکان پذیری خدماتشان ، تصمیم بگیرند .

همزمان ، فریلنسر ها شانس انتخاب کردن مشتریانشان را نیز دارند . آنها می توانند برای کارکردن، مشتری خاصی را از بین دیگران انتخاب کنند که منجر به ایجاد انگیزه ای می شود که به سوی هدفهایی که آنها ( فریلنسر ها ) به دنبال آن هستند پیش می رود .

حال آنکه در ابتدای کار فریلنسر ها ، آنها با هر مشتری همکاری می کنند و هر قراردادی را بر عهده می گیرند ( چرا که مشتاق به ادامه ی فعالیت هستند ) درحالی که بیشتر فریلنسرهای ثابت تلاش می کنند که در تعیین مشتری احتیاط کنند و همچنین بدیهی است که به سراغ آنهایی که ارزشی برای فرهنگ کار شخصی قائل نیستند نمی روند . در نهایت نیز فریلنسر بر نحوه ی انجام کار نظارت دارد . در حالی که محصول نهایی براساس نیاز مشتری می باشد اما نحوه ی انجام کار و زمان بندی آن جزو حقوق ویژه ی فریلنسر می باشد .

معایب فریلنسرینگ چیست ؟

 • عدم اطمینان در ایجاد لیستی از مشتریان :

معایب آزادکاری در مراحل اولیه ی نحوه ی انجام کار ، می تواند مشاهده شود . عدم اطمینان در ایجاد لیستی از مشتریان و قرارداد های غیر رسمی و نحوه ی پرداخت حق الزحمه می تواند اذیت کننده باشد . هر چند فرد باید بداند که فریلنسرینگ شغلی دشوار است که ثابت کردن خود در این شغل نیاز به زمان دارد . بنابراین ، حمایت مالی از خانواده با شغل های فریلنسرینگ ، در ابتدا دشوار است .

فریلنسر ها نیز باید توجه کنند که حق الزحمه در این صنعت مبتنی بر شهرت ، مدت زمان فعالیت و ارزشمندی است . از اینروست که دستمزد خوبی در سال های آغازین به آنها پرداخت نمی شود . اقتصاد دیجیتال نیز باعث تشدید در کم بودن دستمزد تازه وارد ها می شود . در حالیکه پیشنهاد دادن دستمزد هایی پایین تر کار آسانی نیست اما هنگامی که یک فریلنسر در این صنعت مشهور می شود ، بدست آوردن کیفیت و مشتری هایی با دستمزد بیشتر آسان می شود .

 • زندگی همانند یک ترن هوایی است :

برقراری ارتباط توام با آرامش در طول فراز و نشیب های قراردادی و مالی برای یک فریلنسر ضروری است . همچنین کوتاهی هایی نیز وجود خواهد داشت که فریلنسر باید آنها را اصلاح کند .

بر عکس ، مراحلی نیز وجود دارد که کار بیشتری نسبت به زمان موجود وجود دارد ولی در عین حال فریلنسر باید تعهدات خود را نسبت به قرارداد و مشتری نشان دهد . در طول این مدت ، پیگیری ها و تلاش های فریلنسر ها  برای تحویل کاری با کیفیت که در زمان مقرر انجام شده است ، مهم می باشد . بنابراین مدیریت زمان و مهارت های سازماندهی شده ، عوامل کلیدی در موفقیت یک فریلنسر می باشد .

 • مشتریان می توانند چالش بر انگیز باشند :

تعدادی از مشتریان مجموعه ای از چالش ها را به به همراه خود دارند . بنابراین برای یک فریلنسر ، اجرا صحیح ماموریت تنها یکی از جنبه های این حرفه است . یک دورنمای کلی از فریلنسر نیز ، نیاز به مدیریت مشتری همراه با حس ادب و دیپلماسی را نشان می دهد . رفتار فریلنسر در قبال مشتریان سخت گیر و مصّر ،کیفیت کسب و کار و اعتبار کسب شده توسط فریلنسر را مشخص می سازد .

چه تفاوتی میان یک فریلنسر و شخصی که دارنده ی یک کسب و کار خانگی است وجود دارد ؟

شاید تعجب کنید که شباهت هایی میان یک فریلنسر و یک شخص که دارای کسب و کار خانگی است وجود دارد . هر دو جزو افراد خویش فرما هستند که برنامه ی زمانی خودشان را ، خودشان تعیین می کنند در عین حالی که برای چندین مشتری به طور همزمان و با قوانین مالیاتی یکسان کار می کنند . هرچند تفاوت کلیدی میان این دو حرفه این است که دارنده کسب و کار خانگی بر خلاف یک فریلنسر ، تحت نامی تجاری فعالیت می کند . به علاوه دارنده ی یک شغل خانگی شکاف های ( نیازمندی های ) موجود در بازار را می یابد و آنها را بر طرف می کند درحالی که یک فریلنسر با توجه به نیاز های موجود در بازار فعالیت می کند .

آزادکاری شغلی چالش برانگیز است اما راهی مقرون به صرفه برای کارکردن درخانه است حال آنکه خود شخص , مدیر زمان بندی کاری خود در این شغل است . اگر فردی تکالیف محوله به خودش را که به حرفه اش مربوط است انجام دهد و طرفداران و منتقدان آن را درک کند ، موفقیت دور از انتظار نیست .

فریلنسر شوید و از مهارتهای خود درآمد کسب کنید!

parsfreelancer.ir
بروزرسانی پارس فریلنسر

نسخه جدید پارس فریلنسر

اقتصاد گیگ به سرعت در حال پیشرفت است. به این ترتیب، اشتغال در اقتصاد گیگ خیلی سریعتر از شغل ‌های معمول در حال رشد است. بازار کارآزاد با تعداد بیشتری از فریلنسرها (آزادکاران) بیش از قبل در حال تحول است.

در کنار آن، سیستم عامل‌های متعددی که کارفرمایان را به فریلنسرها پیوند می‌دهند، به طور گسترده‌ای در حال افزایش است. دلیل این امر پیشرفتهای تکنولوژیکی است که آنها می‌توانند با آن کنار بیایند. وقتی صحبت از وبسایت بازار کار آزاد می‌شود، شفافیت مسئله ی کلیدی است.

مفهوم افتصاد گیگ:

اقتصاد گیگ فضایی است که در آن شغل‌های موقت فراگیر هستند و سازمان‌ها یا شرکت‌ها، با کارگران مستقل به‌صورت آزاد و موقت کار می‌کنند.

فعالیت نیروی کار انعطاف‌پذیر و پاره‌وقت است و دیگر درآمد ماهیانه‌ی ثابت با جزئیات سنتی آن وجود ندارد، بلکه به‌تناسب کار و خدمات، حقوق و دستمزد نیز مستقل دریافت می‌شود.

پارس فریلنسر پلتفرم بازارکار آنلاین با ظاهری جدید

Parsfreelancer.com به عنوان یک پلتفرم واسط برای پیوند کارفرمایان با فریلنسرها و برعکس عمل می‌کند. ما این پلتفرم را برای کمک به کارآفرینان و کارجویان توسعه دادیم.

با استفاده از این پلتفرم مفهومی، می‌توانید به آسانی لیست استخدام، فهرست نمونه کارها و پروفایل, فهرست خدمات محلی و پروژه های دورکاری ایجاد کنید.

این نرم‌افزار به بسیاری از کارآفرینان و کارجویان، با ویژگی‌های ساده اما قدرتمند کمک میکند به خواسته های خود دست پیدا کنند.

برای این منظور و برای تحقق پایداری نرم‌افزار، به زودی تمام پلتفرم پارس فریلنسر را ارتقا خواهیم داد.

 

این بروزرسانی چه چیزی را پوشش می‌دهد؟

ما نرم افزار تحت وب و اپلیکشین موبایل را با توجه به تکنولوژی روز دنیا از نو کد نویسی و ظاهر آن را با رنگ و لعابی زیبا باز طراحی کردیم  تا کاربر بتواند در کنار استفاده از بروز ترین و قویترین تکنولوژی روی هدف اصلی خود تمرکز داشته و با حذف المانها و تصاویر اضافی و ایجاد ظاهری زیبا و سبک در محیط داشبورد و میز کار پروژه تجربه کاربری لذت بخشی داشته باشد.

 

بروزرسانی و امکانات جدید:

 • بهبود ذخیره‌سازی در حافظه پنهان.
 • رفع باگ در صفحه ثبت نام.
 • امکان گذاشتن نمونه کار در پروفایل.
 • امکان مدیریت فایلهای پروژه.
 • توسعه بخش ارسال پیام خصوصی
 • توسعه بخش جستجوی پروژه و فریلنسر.
 • توسعه صفحه پروفایل کاربر.
 • سوئیچ  نوع کاربری (فریلنسر به کارفرما و بالعکس).
 • ارتقاء تکنولوژی Ajax به Pjax (انتقال بین صفحات سایت با کمترین میزان استفاده از پهنای باند اینترنت و با آرامش انجام میشود).
 • امکان ایجاد مسابقه.
 • امکان ارائه و درخواست خدمات محلی (خدمات و سرویس های حضوری مانند: تدریس خصوصی,تعمیرکار,خدمات نظافت,نقاشی ساختمان و….)

گفتار پایانی

پارس فریلنسر در حال کار بر روی تمامی این تغییرات است تا نرم‌افزاری با اجرای روان حاصل شود. با توسعه مرحله نهایی، نسخه به روز شده وب سایت به زودی منتشر خواهد شد.

جهت اطلاع از زمان دقیق این بروزرسانی , پارس فریلنسر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

لینک فعال سازی و سایر اطلاع رسانی ها از noreply-fre@parsfreelancer.com برای شما ارسال میشود. پیشنهاد میکنم این ایمیل آدرس را به لیست تماس  های سرویس ایمیل خود اضافه نمایید تا از اسپم شدن اطلاعیه ها جلوگیری شود.