parsfreelancer

اشتراک گذاشته شده با :

حسابداری

چرا پروژه ها را در پارس فریلَنسر #برون_سپاری کنیم؟
چرا پروژه ها را در پارس فریلَنسر #برون_سپاری کنیم؟

پارس فریلنسر پلتفرم تحت وب است که به کسب و کارها و اشخاص کمک می کند افراد مورد نیاز با مهارتهای مختلف را جهت انجام پروژه ها و کارهای خود از هر کجای دنیا پیدا کنند و با سیستم پرداخت امن با اطمینان با آنها بصورت آنلاین کار کنند1- تضمین کیفیت و تایید مهارت فریلنسرها

2- تضمین امنیت مالی کارفرما

3- امکان بی نهایت #فازبندی و #پرداخت_امن

4- عدم نیاز به خرید #اعتبار یا پرداخت #کمیسیون

5- پرداخت #اقساطی هزینه های پروژه

6- چت مستقیم کارفرما و #فریلنسر

http://parsfl.ir/

parsfreelancer.ir
مهم ترین اسناد مالی برای صاحبان کسب و کارهای کوچک

کسب و کارهای کوچک مدت زمان زیادی را صرف امور مالی خود می کنند. در حالی که این کار اولویت محسوب نمی شود. برای حفظ حیات کسب و کار شما بسیار ضروری است که بدانید پول خود را باید دقیقا چه جاهایی هزینه کنید. آیا بیش از درآمدتان هزینه می کنید؟ باید به این اطلاعات تسلط کافی داشته باشید.

به همین دلیل است که داشتن سه سند مالی زیر برای شما ضروری است. این اسناد می توانند به شما کمک کنند بفهمید که آیا دارید بیش از حد پول خرج می کنید و چگونه می توانید جلوی آن را بگیرید.

goo.gl
3 دلیل قانع‌کننده برای اینکه باور کنید کسب‌و‌کارتان نیاز به یک حسابدار “فریلنسر” دارد

اگر صاحب یک کسب‌وکار کوچک باشید درنهایت به این نتیجه می‌رسید که لازم است از خدمات تخصصی افرادی همچون حسابدارها استفاده کنید: شاید آن‌قدر تجارت بزرگی نداشته باشید که بتوانید واحد مالی جداگانه در محل شرکت داشته باشید اما اینکه همه کارها را خودتان انجام دهید هم خیلی معقول نیست.

همیشه در تجارت‌های کوچک یک نکته وجود دارد که روزی همه به آن ‌برخورد می‌کنند و از خود می‌پرسند: «آیا مدت‌زمانی که من صرف انجام این کار می‌کنم می‌تواند با کیفیت بهتری توسط شخص دیگری صرف شود؟»