parsfreelancer

اشتراک گذاشته شده با :

تولید محتوا

parsfreelancer.ir
در ۵ گام ساده کارشناس دیجیتال مارکتینگ استخدام کنید!

کارشناس دیجیتال مارکتینگ یا همان مدیر بازاریابی آنلاین کسی است که مسئولیت معرفی و افزایش فروش و جذب مشتری در شبکه‌های اجتماعی و به صورت آنلاین را به عهده دارد. این روزها با رشد محبوبیت شبکه‌های اجتماعی و تاثیر رسانه‌ها بر تشویق افراد به استفاده از خدمات یا خرید کالا، دیجیتال مارکتینگ و توجه به بازاریابی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی بسیار اهمیت یافته است.


یکی از مشاغلی که به صورت فریلنسری امکان انجام آن وجود دارد مدیریت شبکه‌های اجتماعی  و  کار کردن به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ است. این مشاغل را می‌توان به صورت حضوری یا دورکاری انجام داد اما در هر دو صورت نیاز به انجام مصاحبه و تجربه کافی در زمینه مورد نظر است. یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ باید بداند که چطور از قدرت رسانه‌ها در تولید محتوای بازاریابی، استخدام اینفلوئنسرها یا تولید محتوای تصویری و صوتی برای جذب مشتری استفاده کند. انتخاب کارشناس دیجیتال مارکتنیگ مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این فرد باید مهارت و استعداد لازم برای انجام دقیق کارها را داشته باشد و هدف کار شما را درک کند. اگر قصد استخدام یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ و مدیر شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود را دارید در این مطلب از وبلاگ پارس فریلنسر در ۵ گام ساده راهنمای انتخاب یک کارشناس دیجیتال مارکتنیگ مناسب را فراهم کرده‌ایم.

افزایش ترافیک بازدید سایت با چند روش ساده

کسانی که کسب و کار آن‌ها وابسته به سایت شرکت خود است، نیاز به افزایش بازدید سایت یا به اصطلاح تخصصی‌تر افزایش ترافیک سایت هستند. این کار دارای استراتژی خاصی است که شما می‌توانید آن‌ها را از یک متخصص سئو جویا شوید. خوشبختانه پلتفرم پارس فریلنسر دارای اعضای زیادی به عنوان کارشناس سئو فریلنسر و افزایش بازدید سایت بصورت دورکار دارد. اگر شما نیاز به این متخصصین دارید و تصمیم شرکت شما مبنی بر استخدام کارمندان آزادکار است، می‌توانید از متخصصان ما کمک بگیرید. برای آشنایی بیشتر در مورد افزایش بازدید سایت و انجام راهکارهای ساده می‌توانید از مواردی که در ادامه به شما خواهیم گفت استفاده کنید.

ترافیک یا بازدید سایت

بازدید سایت

رگ اصلی یک تجارت آنلاین، تعداد بازدید مشتریان از سایت شرکت یا فروشگاه است. افزایش فروش سایت آنلاین زمانی رخ می‌دهد که افزایش ترافیک سایت بر اساس افزایش تعداد بازدیدها رخ داده باشد. زمانی وجود دارد که سایت شما به هیچ عنوان نمی‌تواند مخاطب جدید داشته باشد و دچار رکود شده است. دلایل متعددی می‌تواند باعث این اتفاق شود، در این حالت شما نیاز دارید که ترافیک موجود در سایت خود را به سمت فروش بیشتر هدایت کنید که این روش افزایش نرخ تبدیل نام دارد.

اما بحث کنونی ما در مورد افزایش ترافیک بازدید سایت است. برای این کار دو روش کلی وجود دارد، روش پولی برای تبلیغات و روش غیر پولی با استفاده از ترفندهای سئو. برآوردها نشان داده است که افزایش ترافیک در اثر جذب کاربر توسط بهبود سئو سایت می‌تواند 10 تا 13 برابر بیشتر از تبلیغات گوگل باشد. اگر شما تاکنون هیچ آشنایی با مفهوم سئو ندارید، مسلماً باید یک کارشناس ارشد سئو استخدام کنید.


ادامه مطلب