parsfreelancer

اشتراک گذاشته شده با :

بازارکار

برای ساخت اپلیکیشن تلفن همراه چه کسی مناسب تر است؟
برای ساخت اپلیکیشن تلفن همراه چه کسی مناسب تر است؟

شاید تا به حال شما هم بر سر دو راهی انتخاب سپردن کار ساخت اپلیکیشن تلفن همراه به یک فریلنسر یا شرکت ایستاده باشید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که استارتاپ‌های حوزه خدمات و تکنولوژی باید به آن توجه کنند، بحث ساخت اپلیکیشن تلفن همراه است. ممکن است بین انتخاب یک توسعه دهنده برنامه‌های تلفن همراه یا یک مرکز توسعه دهنده دچار شک و تردید شوید.

دقت داشته باشید زمانی که صحبت از ساخت اپلیکیشن تلفن همراه می‌شود اکثر مواردی که به آن باید توجه کنید بستگی به نوع کسب و کار و وسعت کاری که می‌خواهید انجام دهید دارد. برخی از صاحبان مشاغل ترجیح می‌دهند که فردی را به صورت دائم استخدام کنند و در شرکت یا محل کارشان حضور داشته باشد برخی دیگر برون سپاری را دوست دارند. در این میان عده‌ای برای ساخت اپلیکیشن موبایل خود به آژانس‌های توسعه دهنده وب و اپلیکیشن تلفن همراه مراجعه می‌کنند.

سوالی که در این میان مطرح می‌شود این است که کدام یک از موارد گفته شده برای انجام کار مورد نظر شما بهتر هستند.

برخی از پروژه‌ها وجود دارند که نمی‌توان انجام و ساخت آن را فقط به یک نفر سپرد، به دلایل مختلف ممکن است شما نیاز به یک طراح رابط کاربری و UX، یک توسعه دهنده پشتیبانی و یک طراح و بسیاری از افراد دیگر داشته باشید.

برای شرکت‌های بزرگ که  حجم ساخت اپلیکیشن تلفن همراه آن‌ها بسیار زیاد است به چند توسعه دهنده برای کار روی قسمت‌های مختلف نیاز است. ممکن است شما نیاز به یک یا چند مهندس برای برنامه نویسی داشته باشید. برای مثال اگر بخواهید اپلیکیشنی مخصوص  تلفن همراه آیفون بسازید حتما نیاز به شخصی دارید که درباره برنامه نویسی  سویفت (swift) یا آبجکتیو-سی (objective-c) تسلط داشته باشد. علاوه بر این اگر قصد ساخت اپلیکیشن تلفن همراه برای سیستم عامل اندروید را دارید، برنامه نویس شما باید به زبان جاوا تسلط داشته باشد. باید بدانید که اگر نیاز به سیستم سرور برای رسیدگی به کارهای مشتریان داشته باشید، حتما باید یک مهندس کامپیوتر که به جاوا اسکریپت و چند زبان برنامه نویسی دیگر تسلط دارد استخدام کنید. زمانی که با بررسی همه جوانب کار و برنامه ریزی مشخص کردید که چند توسعه گر و برنامه نویس نیاز دارید می‌توانید بین استخدام یک فریلنسر یا سپردن کل کار به یک آژانس ماهر تصمیم گیری کنید.

فریلنسر یا شرکت، کدام بهتر است ؟

فریلنسر یا شرکت، کدام بهتر است ؟

در صورتی که زمان شما برای تکمیل کار محدود است و به مهارت‌های مختلفی نیاز دارید به احتمال بسیار زیاد بهترین انتخاب همکاری با یک آژانس یا شرکت برنامه نویسی است. اگر به دنبال دردسر کمتر هستید و دوست ندارید برای بخش‌های مختلف برنامه خود به صورت انفرادی اقدام به استخدام هر شخص کنید و می‌خواهید یک مجموعه مسئولیت  کل کارهای راه اندازی و طراحی اپلیکیشن تلفن همراه شما را بر عهده بگیرید بازهم بهتر است با شرکت‌های برنامه نویسی و توسعه دهنده اپلیکیشن تلفن همراه قرارداد ببندید.

در شرایطی که نمی‌دانید بین استخدام یک فریلنسر توسعه دهنده و برنامه نویس یا شرکت مشابه  برای ساخت اپلیکیشن تلفن همراه خود کدام یک را انتخاب کنید بتر است به عوامل دیگری که در این قسمت به آن اشاره می‌کنیم دقت کنید.

۱. بودجه خود را در نظر بگیرید!

۱. بودجه خود را در نظر بگیرید!

زمانی که شما برای ساخت اپلیکیشن تلفن همراه خود به شرکت‌ها و آژانس‌های متخصص در این زمینه مراجعه می‌کنید آن‌ها با مشاوره اصولی به شما تیمی از افراد متخصص را معرفی می‌کنند که برای انجام کارتان آماده هستند. این شرکت‌ها اغلب با برنامه ریزی و مشورت صاحبان مشاغل  و بر طبق نظر فرد، برنامه کاری را تنظیم کرده و شما تقریبا کاری  نخواهید داشت و همه چیز بر عهده شرکت خواهد بود. با این وجود همانطور که می‌دانید هر چیز هزینه‌ای دارد و هرچه رفاه بیشتری بخواهید با هزینه بالاتری پرداخت کنید. این شرکت‌ها عموما دستمزد بسیار بالایی از مشتریان خود به ازای ارائه خدمات طلایی ارائه می‌دهند.

در حالی که اگر خودتان شخصا با صرف هزینه و مشورت اقدام به برنامه ریزی کرده و بدانید برای هر بخش نیاز به چه کسی دارید و اقدام به استخدام فریلنسرهای مختلف کنید، هزینه شما به نصف کاهش پیدا خواهد کرد.  برای استعلام دقیق هزینه‌های خود می‌توانید از سیستم منحصر به فرد پارس فریلنسر برای تعیین تعرفه‌های مورد نظر خود اقدام کنید و هزینه مورد نظر خود را برآورد کنید.

بهرحال بودجه خود را باید بررسی کنید و ببینید از نظر منطقی و اقتصادی استخدام یک فریلنسر  یا سپردن کامل کار به یک شرکت برای شما بهتر است.

۲. هدف از ساخت اپلیکیشن را مشخص کنید!

۲. هدف از ساخت اپلیکیشن را مشخص کنید!

علاوه بر بودجه‌ای که در اختیار دارید باید به هدف و مقصود ساخت اپلیکیشن تلفن همراهی که مد نظر دارید نیز فکر کنید. به صورت کاملا واضح، مشخص کنید از طراحی یک اپلیکیشن چه چیزی انتظار دارید، آیا به دنبال ساخت برنامه‌ای مانند اسنپ یا اسنپ چت هستید؟ اگر برنامه شما مشابه این نمونه‌ها باشد بهتر است تیم توسعه دهنده خودتان را تشکلی دهید. چنین اپلیکیشن‌هایی به صورت دائمی نیاز به بروز رسانی و توسعه دارند و تقریبا به صورت دوره‌ای باید امکانات جدید به آن‌ها اضفه شود. بنابراین شما نیاز به تیمی خواهید داشت که روی توسعه، گرافیک و افزایش قابلیت‌های برنامه شما کار کند. در چنین حالتی بهتر است به صورت انفرادی اقدام به استخدام اشخاص کنید و بعد تیم خود را در محل کار داشته باشید تا به صورت دائمی پیگیر کارهای مورد نظر باشند. دقت داشته باشید که با رشد و بزرگ شدن شرکت شما و افزایش محبوبیت خدماتتان باید با توجه به نیاز مشتری اپلیکیشن تلفن همراه خود را تغییر و توسعه دهید تا دسترسی مشتریان به شما راحت‌تر شود.

۳. وقت و زمان را در نظر بگیرید!

برای ساخت اپلیکیشن تلفن همراه خود بهتر است به نوع شرکت و کسب و کار خود فکر کنید، آیا در حال حاضر کسب و کار یا شرکتی که دارید در وضعیت مناسبی به سر می‌برد و به برنامه‌ای جهت افزایش رضایت مشتریان، ثبت بازخورد و پیگیری‌های این چنینی نیاز دارید؟ در صورتی که پاسخ شما به این سوال مثبت باشد، بهتر است کار طراحی و ساخت اپلکیشن تلفن همراه به یک شرکت توسعه دهنده مراجعه کنید و وقت خود را صرف استخدام تک به تک فریلنسرها نکنید. با برون سپاری کار به یک شرکت متخصص می‌توانید وقت زیادی صرفه جویی کرده و روی کسب و کار خود تمرکز کنید. درست است که چنین شرکت‌هایی هزینه بالاتری دریافتمی‌کنند اما در طولانی مدت برای شما از نظر اقتصادی بسیار به صرفه خواهد بود.

۴. تعرفه و ارزش گذاری کار

۴. تعرفه و ارزش گذاری کار

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در انتخاب توسعه دهنده برنامه‌های تلفن همراه، ارزش گذاری پروژه است. جالب است بدانید شرکت‌های توسعه دهنده، اغلب با هزینه و تعرفه‌های مشخصی اقدام به طراحی و ساخت اپلیکیشن تلفن همراه می‌کنند. در حالی که فریلنسرها عموما با دستمز ساعتی راحت‌تر هستند و تعیین هزینه را به بعد از انجام پروژه موکول می‌کنند.

دلیل انعطاف شرکت‌ها با قیمت تعیین شده این است که اغلب به دلیل تجربه کاری، بر حسب حجم و مقدار زمانی که برای یک پروژه صرف می‌شود می‌توانند به راحتی هزینه یک پروژه را از ابتدا تا به انتها با برنامه ریزی به شما ارائه دهند. هرچند که در برخی موارد ممکن است فریلنسرها هم با قیمت تعیین شده شروع به کار کنند. هرچند که گاهی ممکن است برنامه مورد نظر شما سختی‌هایی در طراحی یا اجرا داشته باشد و قیمت کمی تعیین کند اما شرکت‌ها به راحتی می‌توانند حدود قیمت را به شما اعلام کنند.

۵. کارشناس برنامه ریزی را فراموش نکنید!

۵. کارشناس برنامه ریزی را فراموش نکنید!

یکی از مهمترین عواملی که باعث پیشبرد دقیق و تحویل به موقع پروژه می‌شود وجود جدول برنامه ریزی و کسی است که مدیریت تیم را برعهده داشته باشد. شرکت‌های توسعه دهند اغلب از کارشناسان حرفه‌ای برای مدیریت پروژه‌ها استفاده می‌کنند. این کارشناس وظیفه هماهنگی، ایجاد ارتباط و اطمینان در مشتری را بر عهده دارد و کار برنامه ریزی هر بخش را انجام می‌دهد. در واقع این شخص یا شرکتی که کار را به آن‌ها سپرده‌اید، به عنوان واسطه‌ای بین شما و برنامه نویس و توسعه دهنده‌ها عمل می‌کنند. حال آنگه فریلنسرها خودشان اغلب برنامه ریزی را انجام داده و سعی در تحویل به موقع کار دارند، اگر وقت اضافی برای تشکیل تیم و مدیریت کارهای فردی فریلنسرهایی که اسخدام کرده‌اید نداشته و در صورتی که تا به حال تجربه‌ای در زمینه برنامه‌های موبایل و نرم افزار ندارید بهتر است  کار را به یک آژانس یا شرکت سپرده یا اگر قصد تشکیل تیم خود را دارید بهتر است پیش از هرچیز یک کارشناس برنامه ریزی و مدیریت استخدام کنید.

وقت انتخاب است!

وقت انتخاب است!

بعد از اینکه همه عوامل تاثیر گذار بر ساخت اپلیکیشن تلفن همراه خود را مشخض کردید در نهایت این شما هستید که با بررسی عوامل مختلف و نتایجی که بدست می‌آورید تصمیم می‌گیرید بهتر است کار خود را به یک یا چند فریلنسر سپرده یا شرکت توسعه دهنده را انتخاب کنید. بهتر است از افراد خبره در این زمینه کمک بگیرید و در صورتی که تصمیم گرفتید خودتان به کارها رسیدگی کنید حتما جدول برنامه ریزی داشته باشید. شما می‌توانید در وب سایت پارس فریلنسر با استفاده از سیستم تعیین تعرفه هزینه پروژه خود را تخمین بزنید و در کنار آن با بررسی پروفایل بهترین فریلنسرها تیم خود را تشکیل دهید. علاوه بر این می‌توانید از کارشناسان ما کمک خواسته و در کنار استخدام چند فریلنسر یک کارشناس برنامه ریزی دور کار نیز استخدام کنید.

اگر هر گونه سوال یا پیشنهادی در زمینه ساخت اپلیکیشن تلفن همراه دارید یا قبلا تجربه کار در این زمینه را دارید آن را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

کارفرماهای حرفه‌ای که همه فریلنسرها از کار کردن با آن‌ها لذت می‌برند چه ویژگی‌هایی دارند؟

برترین روش های بهترین کارفرما برای فریلنسرها بودن را می دانید؟ در این بازار رقابتی، جذب نیروی مستعد کار ساده‌ای نیست. بهترین فریلنسرها کارهای زیادی سرشان ریخته و همه می‌خواهند با آن‌ها کار کنند. برای اینکه بهترین فریلنسرها را جذب کرده و همکاری ادامه داری با آن ها داشته باشید لازم است شما هم کارفرمای فوق‌العاده‌ای باشید.

این به‌ویژه در دنیای امروزی که از رسانه‌های اجتماعی و دیگر ابزارهای ارتباطی اشباع‌شده، واژه‌ها به‌سرعت منتقل می‌شوند و یک نفر می‌تواند به‌سرعت خوش‌نام شده (یا به اعتبارش خدشه وارد شود) صادق است. با توجه به توضیحات مذکور بران شدیم تا توصیه‌هایی را که از فریلنسرها و کارفرماها در مورد ویژگی‌های کارفرمای خوب در سایت پارس فریلنسر شنیده‌ایم با شما به اشتراک بگذاریم.

http://parsfreelancer.ir/6-tips-on-being-an-amazing-client-on-parsfl/

چگونه استخدام شوم؟
چگونه استخدام شوم؟

چرا به عنوان یک فریلنسر تا بحال موفق به دریافت پروژه و کسب در آمد از سایت های فریلنسینگ نشده اید

پیام های حرفه ای و واضح بنویسید

پیام شما، اولین تاثیر را بر روی مشتری می گذارد. یک پیام خوب بنویسید! مطمئن شوید که به مسائل مورد نظر مشتری اشاره کرده اید و به نیازهای خاص آنها پاسخ داده اید. یک قیمت رقابتی تعیین کنید و روشن کنید که قیمت شما شامل چه چیزی است و چه کاری می توانید یا نمی توانید انجام دهید. در پایان، به چیزهای کوچک توجه کنید: مشتری را با نامش خطاب کنید، مطمئن شوید که اشتباهات تایپی یا گرامری ندارد و در پایان نام خود را بنویسید.

برآورد قیمت

بیشتر احتمال دارد مشتریان، متخصصینی را انتخاب کنند که قیمت می دهند. پیشنهاد شما نباید عدد نهایی باشد. وقتی بیشتر درباره کار بدانید می توانید آن را تغییر دهید. به مشتریان خود بگویید که پیشنهاد شما دقیقا شامل چه چیزی است. سپس به آنها اجازه دهید بدانند که قیمت چگونه ممکن است تغییر کند و متغیرها کدامند. اگر ممکن است، برای کار مشابه، قیمت خود را با بقیه مقایسه کنید. اگر قیمت پیشنهادی شما بالاتر از حد متعارف است، توضیح دهید که چرا اینگونه می باشد.

ازمشتریان بخواهید نظر دهند

متخصصین با 1 نظر، 66% بیشتر از سایر متخصصین که نظری در پروفایل خود ندارند، استخدام می شوند. متخصصین با 5 نظر یا بیشتر، 75 درصد بیشتر از سایر متخصصین بدون نظر استخدام می شوند. مشتریان به ما نشان داده اند که نظر، فاکتور اصلی در تصمیم گیری در انتخاب مشتری است. زمانی را از مشتریان خود بخواهید تا نظر دهند. هیچ کسی 100% کامل نیست. در حقیقت، تحقیقات نشان داده است که 100% مثبت، باور کردنی نیست.

یک پروفایل تسخیر کننده ایجاد کنید

مشتریان به دنبال متخصصین با تجربه هستند. پروفایل شما جایی است که به آنها نشان می دهد برای آن کار، مناسب هستید.

با اضافه کردن یک عکس از خودتان، یک رابطه احساسی با مشتریان برقرار کنید – مطمئن شوید که چهره خندان خود را نشان داده اید. با تصاویر و ویدئو از کار قبلی خود نشان دهید که چه کارهایی می توانید انجام دهید. با استفاده از یک عکاس حرفه ای، کار خود را به معرض نمایش بگذارید.

سپس، گواهینامه ها و تخصص خود را با توصیف تجربه و مهارت های خود ارائه کنید. با اضافه کردن گواهینامه تخصصی، بررسی سابقه یا لینک به وب سایت و  رسانه های اجتماعی خود، جلب اعتماد کنید.

دست نکشید!

بسیاری از متخصصین، با پاسخ پیوسته به درخواست های مشتری، اندازه کسب و کارهای خود را دو برابر یا سه برابر کرده اند. برای اکثر متخصصین در پارس فریلنسر، حدودا بعد از 10 مورد، اولین استخدام آنها صورت می گیرد. با ایستادگی و تجربه مسائلی که موثر است می توانید موفق شوید. انواع پیام ها را بنویسید؛ درخواست هایی که مناسب نیستند را نادیده بگیرید – یاد بگیرید که چه چیزی برای شما موثر واقع می شود.

3 نکته مهم که در دورکاری تمام وقت باید به یاد داشته باشید
3 نکته مهم که در دورکاری تمام وقت باید به یاد داشته باشید

کسب درامد آنلاین هیچ زمانی به‌اندازه‌ی عصر دیجیتال امروز قابل‌اعتماد نبوده است. می‌توان گفت که دورکاری آنلاین تعریف جدید از اشتغال را ارائه کرده است. فریلنسرها در هرکجای دنیا تنها با مجهز بودن به یک لپ‌تاپ و یک اتصال اینترنت، توانایی انجام کار را خواهند داشت.

در حالی که دورکاری هرروز در حال فراگیر شدن است، برای فریلنسرها بسیار مهم است که در این بازارکار توانایی رقابت داشته باشند. در اینجا سه نکته‌ی ارزشمند آورده شده است که به‌عنوان یک فریلنسر برای شما بسیار مفید خواهد بود.

1. مطمئن شوید که مشتری‌ها همیشه رضایت کامل دارند.

مهم‌ترین چیزی که می‌تواند مانع موفقیت شما به‌عنوان یک فریلنسر شود، نظرات و بازخوردهای منفی مشتری‌هاست. باید اطمینان حاصل کنید که هر مشتری از کار شما بسیار رضایتمند است. در غیر این صورت شاهد نظرات منفی بسیار زیادی در پروفایل خود خواهید بود. اما درصورتی‌که یک مشتری از شما راضی نبود، نگران نباشید، دنیا به آخر نرسیده است!

بر اساس نظرات یک فریلنسر که در طول یک سال 62 هزار دلار به دست آورده است، یکی از کلیدهای مهم پایداری و موفقیت در دورکاری گرفتن بازخوردهای مثبت از مشتریان است. در طول هر پروژه، به‌صورت دوره­ای روند پیشرفت پروژه را با مشتری به اشتراک بگذارید. این کار کمک می‌کند که مطمئن شوید شما و مشتری همواره در سطح یکسانی از انتظارات به سر می‌برید.

بررسی‌های دوره ­ای باعث می‌شود احتمال اینکه در زمان تحویل نهایی کار مشتری ناامید شود به حداقل برسد. به‌علاوه ارتباط مستمر با مشتری از طریق پنل گفتگوی پارس فریلنسر باعث می‌شود کل کار به‌درستی و راحتی بیشتری جلو برود.

2. بین دورکاری و زندگی تعادل برقرار کنید.

اینکه تنظیم ساعات و برنامه کاری در دست خودتان است، یکی از جذابیت‌های دورکاری است. اما این به معنی نیست که باید تلاش کنید تا هرروز با حداکثر توان و ظرفیت خود کار کنید.داشتن توانایی تنظیم ساعات کاری به‌صورت دلخواه یک شمشیر دو لبه است. به‌عنوان یک فریلنسر می‌توانید بیش‌ازحد توان خود کار کنید که می‌تواند تأثیر منفی زیادی بر کیفیت کار شما داشته باشد.

به‌عنوان یک قاعده‌ی کلی باید همیشه به خاطر داشته باشید که تعادل سالمی را بین کار و تفریح رعایت نمایید. بعد از یک روز دورکاری سعی کنید محیط اطراف خود را تغییر دهید. مثلاً به تفریح و پیاده‌روی بروید یا به سرگرمی موردعلاقه‌تان بپردازید.

علاوه بر آن، دورکاری یک فعالیت منزوی محسوب می‌شود که در آن شما با همکارانی در ارتباط نیستید. اگر شما یک فریلنسر تمام‌وقت هستید حتماً دقت داشته باشید که به شکلی روابط اجتماعی خود را توسعه دهید. این کار می‌تواند در شبکه‌های اجتماعی و یا در سطح جامعه انجام شود.  هم‌چنین می‌توانید در ملاقات‌های محلی که بین فریلنسرها برگزار می‌شود شرکت کنید. داشتن یک زندگی اجتماعی فعال به‌ویژه برای فریلنسرها به‌منظور حفظ تعادلی سالم در زندگی از اهمیت بسیار برخوردار است.

3.  از درآمد دورکاری پس‌انداز کنید.

اینکه اولین درامد فریلنسری خود را به دست آورده‌اید خیلی خوب به نظر می‌رسد. اما دلایل قابل قبولی وجود دارد که شما نباید همه‌ی آن را خرج کنید.

به‌عنوان یک تازه‌کار خیلی مهم است که بتوانید پس‌انداز داشته باشید. هیچ شخصی با خرج کردن همه‌ی پول‌هایی که به‌زحمت به دست آورده است نمی‌تواند پولدار شود. اگر حداقل بخشی از پولتان را پس‌انداز نکنید حتماً بعداً دچار مشکل خواهید شد.

برای اینکه از مشکلات در امان بمانید، حتماً 40 درصد درآمدتان را پس‌انداز کنید. و تحت هیچ شرایطی به آن دست نزنید.

این به معنی نیست که شما نباید با پس‌اندازتان هیچ کاری انجام دهید. بلکه می‌توانید پولتان را در یک حساب با سود بالا سپرده‌گذاری کنید یا از  بورس اوراق بهادار سهام بخرید.

زندگی به‌عنوان یک فریلنسر همان اندازه که سرگرم‌کننده است، لذت‌بخش هم هست. فقط توصیه‌های بالا را به یاد داشته باشید و از شرکت در انقلاب شغلی قرن بیست و یکم لذت ببرید.

پلتفرم جامع استعلام قیمت و درخواست خدمات ، امکان جدید پارس فریلنسر
پلتفرم جامع استعلام قیمت و درخواست خدمات ، امکان جدید پارس فریلنسر

پارس فریلنسر در بروز رسانی جدید خود از امکان جدید و منحصر بفرد ، استعلام قیمت و سفارش خدمات رونمایی کرد.

درباره پارس فریلنسر:

پارس فریلنسر بستری برای کارفرمایان(مشتریان) فراهم کرده است تا از طریق آن و با کمک فریلنسرها و پیمانکاران (فروشنده ها) بتوانند پروژه ها و کارهای خود را به آسانی و حتی از راه دور انجام دهند.

درباره بروزرسانی جدید:

 •  در این سیستم مهندسین , پیمانکاران , فریلنسرها و متخصصین تمام مشاغل خدمات خود را در دسته بندی های تعریف شده ثبت می کنند. 
 •  کارفرما (مشتری) با جستجو ، سرویس یا کالای مورد نیاز خود را انتخاب و با تکمیل فرم درخواست و استعلام قیمت خدمات , درخواست سرویس مورد نظر خود را به  “ارائه دهنده خدمات”  ارسال می نماید.
 • طی چند دقیقه، متخصصین (ارائه دهنده خدمات) علاقه مند و در دسترس، پیشنهادات خود را به مشتری ارسال می کنند. که شامل موارد زیر می باشد:

1. برآورد قیمت

2. پاسخ بررسی خواسته های مشتری

3. اطلاعات تماس

4. پیام خصوصی

5. پروفایل کسب و کار متخصص (فروشنده)

قابلیت ها:

مرتبط با ارائه دهنده ی خدمات (فروشنده): (راهنما)

 •  ایجاد یک صفحه اختصاصی در اینترنت برای معرفی خدمات و سرویس های شما به مشتریان. (برند سازی و تبلیغ) (Parsfl.ir/23)
 •  ثبت توضیحات درباره کسب و کار خود و امکان آپلود تصاویر و ویدئوی نمونه کارهای انجام شده, آدرس و تلفن در صفحه سرویس و خدمات.
 •  تعرفه رایگان: پارس فریلنسر از کارفرما و پیمانکار هیچ کمیسیونی از مبلغ خدمات دریافت نمی کند.
 •  اطلاع رسانی به “ارائه دهنده خدمات” هنگام دریافت درخواست جدید. 
 •  امکان مشاهده پروفایل کارفرما (مشتری).
 •  امکان گفتگوی خصوصی در میز کار با کارفرما (مشتری).

مرتبط با کارفرما (مشتری):

 •  امکان استعلام قیمت از ارائه دهندگان خدمات,
 •  امکان انتخاب بهترین پیمانکار ((ارائه دهنده خدمات)) از لحاظ قیمت , رتبه و نظر کارفرمایان قبلی.
 •  امکان گفتگوی خصوصی در میز کار و دریافت اطلاعات تماس “ارائه دهنده خدمات” قبل از تایید استخدام.
 •  اطلاع رسانی به “کارفرما (مشتری)” هنگام دریافت پاسخ جدید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات به پارس فریلنسر مراجعه نمایید.