parsfreelancer

اشتراک گذاشته شده با :

استخدام

parsfreelancer.ir
در ۵ گام ساده کارشناس دیجیتال مارکتینگ استخدام کنید!

کارشناس دیجیتال مارکتینگ یا همان مدیر بازاریابی آنلاین کسی است که مسئولیت معرفی و افزایش فروش و جذب مشتری در شبکه‌های اجتماعی و به صورت آنلاین را به عهده دارد. این روزها با رشد محبوبیت شبکه‌های اجتماعی و تاثیر رسانه‌ها بر تشویق افراد به استفاده از خدمات یا خرید کالا، دیجیتال مارکتینگ و توجه به بازاریابی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی بسیار اهمیت یافته است.


یکی از مشاغلی که به صورت فریلنسری امکان انجام آن وجود دارد مدیریت شبکه‌های اجتماعی  و  کار کردن به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ است. این مشاغل را می‌توان به صورت حضوری یا دورکاری انجام داد اما در هر دو صورت نیاز به انجام مصاحبه و تجربه کافی در زمینه مورد نظر است. یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ باید بداند که چطور از قدرت رسانه‌ها در تولید محتوای بازاریابی، استخدام اینفلوئنسرها یا تولید محتوای تصویری و صوتی برای جذب مشتری استفاده کند. انتخاب کارشناس دیجیتال مارکتنیگ مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این فرد باید مهارت و استعداد لازم برای انجام دقیق کارها را داشته باشد و هدف کار شما را درک کند. اگر قصد استخدام یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ و مدیر شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود را دارید در این مطلب از وبلاگ پارس فریلنسر در ۵ گام ساده راهنمای انتخاب یک کارشناس دیجیتال مارکتنیگ مناسب را فراهم کرده‌ایم.

پارس فریلنسر ؛ پلتفرم برون سپاری پروژه ، استخدام و سفارش آنلاین خدمات
پارس فریلنسر ؛ پلتفرم برون سپاری پروژه ، استخدام و سفارش آنلاین خدمات

امروزه تبلیغات وسیعی درباره مشاغل خانگی و انجام پروژه از راه دور به چشمتان می‌خورد ولی چیزی که بیشتر از همه نظر افراد تحصیل کرده را به خود جلب می‌کند، معمولا کار کردن بصورت فریلنس است. شاید خیلی از افراد فریلنسر را به عنوان مترجم یا طراح گرافیکی که در منزل کار می‌کند بشناسند اما تعریف فریلنسر فراتر از این است.


فریلنسر کیست؟

فریلنسر یک فرد متخصص است که هم‌ زمان به یک یا چند مشتری بدون این که نیاز به قرارداد دائمی با آن‌ها داشته باشد خدمات خودش را ارائه می‌دهد. فریلنسرها خدمات متنوعی ارائه می‌دهند و کار آن‌ها می‌تواند به شکل‌های مختلفی باشد. فریلنسر سرویس ها یا خدمات خود را بدون تعهد درازمدت به کارفرما ارائه می‌کند. آنها معمولاً ساعتی، روزانه یا پروژه ای دستمزد می‌گیرند.


زمینه هایی که در آن فریلنسینگ رایج است

موسیقی ، چاپ ، نویسندگی ، تایپ ، ترجمه ، برنامه نویسی ، عکاسی ، روزنامه‌نگاری ، آرایشگری ، ویرایش ، طراحی گرافیک ، طراحی سایت ، حسابداری ، مشاوره ، راهنمای تور ، برخی فعالیت های مهندسی معماری و …

فریلنسینگ همان شغل آزاد است؟

حالا با توجه به تعریف قبل، هر کسی با هر مهارتی می‌تواند فریلنسر باشد. شاید فکر کنید که این تعریف همان شغل آزاد است و این حرف کاملا غلط نیست اما این سطحی نگریست. کسانی که بخواهند به صورت سنتی شغل آزاد داشته باشند، معمولا به دفترکار یا یک مغازه احتیاج دارند تا خدمات و نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارند و از این طریق بتوانند افرادی که به خدمت آنان نیاز دارند را شناسایی کنند.

اما هزینه این کار چقدر است؟ آیا بعد از راه اندازی محل کار اکثر کسانی که به خدمت شما نیاز دارند، می‌توانند شما را پیدا کنند؟ برای شناساندان خودتان به بازار کسب و کار چقدر باید هزینه مالی و زمانی صرف کنید؟ چگونه باید اعتماد سازی کنید؟

 

پارس فریلنسر دفتر کار شخصی شما

پارس فریلنسر بستری برای حل تمام مشکلات فوق فراهم کرده است. شما می‌توانید با عضویت رایگان در پلتفرم پارس فریلنسر یک دفترکار مجازی داشته باشید تا خدمات و نمونه کار های خود را به اشتراک بگذارید و به تمام افرادی که نیاز به خدمات شما دارند فرصت همکاری دهید. سوابق کاری خود را به صورت دسته بندی شده ثبت کنید. با انجام پروژه های موفق اعتبار کاری کسب کنید. همچنین فریلنسر هایی که به زبان انگلیسی مسلط هستند می‌توانند با کارفرما های بین المللی کار کنند. مهم تر از همه این است که می‌توانید در پارس فریلنسر رزومه ی کاری حرفه‌ای بسازید.

 

تضمین تخصص

پارس فریلنسر برای فریلنسرها آزمون هایی در نظر گرفته است تا از طریق آن هم مهارت خود را افزایش دهند هم به کارفرما اطمینان دهند که در کاری که انجام می‌دهند تخصص کافی دارند. گواهینامه ی مهارت فریلنسر به صورت نشان تخصص در پروفایل فریلنسر درج میشود. یعنی کارفرما با دیدن پروفایل شما به واقعی بودن تخصص شما پی می‌برد.


 

پروفایلی که پارس فریلنسر در اختیار شما قرار می‌دهد، فقط شامل «درباره من» و نمونه کارهای شما و نظر مشتریان قبلی شما نیست. علاوه بر این موارد سوابق شغلی و تحصیلی شما را به صورت خلاصه و مشروح در اختیار کارفرما و بازدید کنندگان قرار می‌دهد. آمار بازدید و پسندیده شدن نمونه کارها را نیز در اختیار دارید.


100% دستمزد متعلق به فریلنسر است

شاید دیگر سایتهای فریلنسری برخی از امکاناتی که گفته شد را در اختیار شما قرار دهند اما پارس فریلنسر یک تفاوت بزرگ با دیگر سایتهای فریلنسری دارد، این بار 0 دستمزد به شما تعلق می‌گیرد! در دنیای کسب و کار اگر کسی شما را به کارفرمایی معرفی کند، در دستمزد شما شریک می‌شود اما پارس فریلنسر شما را به عنوان یک حامی ‌به کارفرما معرفی می‌کند. حتی شما لازم نیست برای ثبت پیشنهاد هم مبلغی پرداخت کنید! به تمام این حمایت ها، پشتیبانی 24 ساعته را اضافه کنید. اگر شما درمورد هر یک از امکانات سایت سوالی داشتید یا اختلافی با کارفرما پیدا کردید پشتیبانی در اسرع وقت به سؤالات شما پاسخ می‌دهد.


مسئله پرداخت دستمزد شما نیز در پارس فریلنسر تضمین شده است. با سیستم پرداخت امن دستمزد شما قبل از شروع کار در میز کار پارس فریلنسر سپرده گذاری می‌شود و شما پس از اتمام کار و تحویل پروژه می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید.


کسب و کار خود را به صورت رایگان،بدون نیاز به راه اندازی وبسایت در فضای مجازی معرفی کنید

فریلَنسرها و سایر کسب و کارها می‌توانند کالا و خدمات خود را در پلتفرم خدمات محلی پارس فریلنسر معرفی کنند و بدون واسطه و محدودیت جغرافیایی سفارش بگیرند.

 

پارس فریلنسر  

با اطمینان خاطر پروژه هایتان به انجام می‌رسند

کسانی که در پارس فریلنسر خدمات محلی سفارش می دهند یا پروژه های خود را برونسپاری می‌کنند، می‌توانند از مهارت فریلنسری که به آنها پیشنهاد انجام پروژه را می‌دهد، با توجه به نشان مهارتهایش، اطمینان کسب کنند. حتی می‌توانند نمره ای که فریلنسر در آزمون مهارت کسب کرده را ببینند. بدون خواندن تمام توضیحات «درباره من» سوابق شغلی فریلنسر را در قسمت مربوطه به سرعت پیدا کنند. نمونه کارها و نظر کارفرمایانی که قبلا با فریلنسر کار کرده اند را بررسی کنند.

پارس فریلنسر تنها پلتفرمی‌ است که تمام ابزارهای مورد نیاز برای استخدام ، برون سپاری پروژه و سفارش خدمات محلی را یکجا در اختیار شما قرار میدهد و همیشه و همه‌جا به آن دسترسی دارید. با انتخاب نوع پروژه خود، دیگر نیازی نیست وقت خود را برای پیدا کردن آدرس نیرو های متخصص تلف کنید. مقایسه قیمت از دیگر ویژگی های پارس فریلنسر می‌باشد. اگر شما بخواهید برای برون سپاری پروژه خود از چند متخصص قیمت بگیرید باید وقت زیادی برای توضیح دادن پروژه خود برای هر یک از آنها صرف کنید یا با دادن یک قیمت ثابت از کارکردن با افراد ماهر ، خود را محروم کنید. اما در پارس فریلنسر شما می‌توانید با مشخص کردن رنج قیمت از پیشنهادات مختلفی بهره مند شوید.


تیم کاری خود را تشکیل دهید

برون سپاری پروژه های سنگین یکی از چالشهای کارفرمایان است. برای انجام اینگونه پروژه ها  نیازمند یک تیم است. اگر به صورت سنتی عمل کنند، مجبورند یک تیم کاری از پیش تشکیل شده را به کار گیرند، همزمان پول زیادی را بپردازند و تا اتمام پروژه نمی‌توانند به راحتی همکاری خود را با آنها قطع کنند.

در پارس فریلنسر می‌توانید این مشکل را به راحتی حل کنید. یعنی از بین پیشنهادات دریافت شده چند نفر را انتخاب کنید و تیم را با افرادی که دوست دارید تشکیل دهید. اگر هم یکی از افراد تیم در انجام کار کاهلی کرد به راحتی می‌توانید آنرا تغییر دهید.


تضمین مالی و کیفیت


پرداخت امن 

کارفرمایان با سیستم پرداخت امن دستمزد فریلنسر را بعد از تحویل کار می‌پردازند ، کارفرما می‌تواند بعد از تحویل کار ، کیفیت پروژه را بررسی و در صورتی که از کیفیت راضی بود پرداخت امن را برای فریلنسر آزاد کند. در این مدت اگر کار نیاز به اصلاح داشت، قبل از آزادسازی سپرده یا همان پرداخت امن می‌تواند ایرادها را از طریق فریلنسر رفع نماید. اگر در موارد مالی یا هر چیز دیگری  با فریلنسر  مشکل بوجود آمد، تیم حل اختلاف وارد عمل میشود.


سابقه کاری 100درصد موثق

فریلنسر ها بعد از انجام هر پروژه از کارفرمایان خود و پلتفرم امتیاز کسب می‌کنند. این امتیازات میزان مهارت ، تمایل به همکاری مجدد و وقت شناسی آنها را به نمایش می‌گذارد. شما می‌توانید با توجه به این معیارها بهترین فرد را برای انجام کارهای خود استخدام کنید.

پارس فریلنسر دارای نشان اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ، نشان ملی رسانه های دیجیتال و گواهینامه ssl (امن سازی ارتباط بین کاربر و وب سایت)  بوده و توسط شرکتی کارآفرین راه اندازی و مدیریت می شود.


پارس فریلنسر پشتیبان فریلنسر، آسایش کارفرما

بهترین زمینه‌ های کار موقت برای افراد جویای کار
بهترین زمینه‌ های کار موقت برای افراد جویای کار

ازار کار موقت، این روزها از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و کارفرمایان به دنبال استخدام افرادی هستند که به صورت دورکاری یا پروژه‌ای برای آن‌ها کار کند. اغلب آژانس‌های کاریابی آنلاین و مشاغل نوپا و در حال توسعه یا فریلنسرهایی که به دنبال کارند، از طرفداران این سبک از کار کردن هستند.

به عنوان یک فریلنسر یا حتی فردی که به دنبال منبع درآمد است در زمینه‌های بسیار زیادی می‌توانید کار موقت بگیرید. کار موقت به خصوص برای افرادی که به دنبال پس انداز کردن هستند می‌تواند کمک حال بسیار خوبی باشد. کار موقت می‌تواند به صورت قرار دادی یا پروژه‌ای صورت بگیرد و در خلال انجام کار یا در پایان انجام پروژه فرد دستمزد خود را دریافت می‌کند. در این مطلب به معرفی بهترین زمینه‌ های کار موقت برای افرادی که به این سبک از شغل علاقمند هستند و به خصوص فریلنسرها خواهیم پرداخت که امیدواریم در پیدا کردن شغل جدید برای شما مفید باشد.

مشاغل مربوط به خانه و خانواده

یکی از بهترین زمینه های کار موقت ، قبول انجام کارهای خانوادگی و خانه است. مشاغل مربوط به خانه و خانواده اغلب از زمینه های کار موقت هستند که درخواست بسیار زیادی برای استخدام افراد دارند. شما می‌توانید در زمینه‌های مختلف در یک شغل خانگی کار موقت پیدا کنید.

نگهداری از خانه

 مطالاعات نشان داده است که یک خانه تمیز و مرتب تاثیر بسیار زیادی در سلامت روحی دارد و بسیاری از افراد به دلایل بسیار زیادی وقت کافی برای رسیدن به نظافت خانه یا نگهداری و تمیز کردن آن را ندارند، افرادی که به شغل نظافت خانه مشغول هستند اغلب درآمدی بین ۵۰ تا ۹۰ دلار در ساعت که بستگی به کارفرما دارد. آژانس‌های ارائه خدمات نظافت منزل و رسیدگی به این امور تاثیر بسیار زیادی در میزان درآمد افراد دارند. میزان دستمز و هزینه نظافت خانه و رسیدگی به کارها به منطقه و میزان ساعتی که فرد به تمیز کردن خانه مشغول است بستگی دارد. شما هم می‌توانید بازار راه اندازی چنین مشاغلی را در محل زندگی خود بررسی کرده و به عنوان یک آژانس تمیزکاری منزل به صورت مستقل به جذب مشتری اقدام کنید.

مراقبت‌های کودک

بر اساس بررسی‌های انجام شده مراقبت از کودک و پرستاران کودک حداقل ۱۱ دلار در ساعت درآمد دارند و در شهرهای بزرگ این مبلغ به ۱۶ دلار هم افزایش می‌یابد. اغلب والدین به دنبال استخدام پرستارهایی هستند که در ساعاتی که نمی‌توانند خودشان از کودکشان مراقبت کنند این مسئولیت را به عهده بگیرند. در صورتی که بخواهید در آمد خوبی از شغل پرستار کودک داشته باشید می‌توانید در یکی از دوره‌های کودک یاری شرکت کرده و گواهی بگیرید و با مراجعه به یک آژانس کاریابی و استخدام پرستار مشغول شده و درآمد خوبی داشته باشید. می‌توانید در وب سایت‌های محلی عضو شده و در شبکه‌های اجتماعی که مخصوص کاریابی برای پرستاران کودک هستند زرومه ارسال کنید.

نگهداری از حیوانات خانگی

نگهداری از حیوانات خانگی

بسیاری از افراد هستند که به دنبال استخدام پرستاران نگهداری از حیوانات باشند، این افراد اغلب در ساعاتی که خانه نیستند یا نمی‌توانند از حیوانشان نگهداری کنند اقدام به استخدام موقت پرستار می‌کنند. اگر تصمیم گرفتید که به عنوان یک شغل نیمه وقت یا منبع درآمد برای پس انداز باشید، پرستار حیوانات شدن کار بسیار ساده‌ای است که می‌توانید تفریح و درآمد زایی را در کنار هم داشته باشید. تنها کافی است فردی با شور و نشاط و دوست دارد حیوانات باشید که از وقت گذراندان با آن‌ها لذت ببرد. بسته به محلی که در آن زندگی می‌کنید معمولا برای نگهداری و پرستاری از حیوانات سعتی ۱۵ تا ۲۰ دلار پرداخت می‌کنند.

جانشین‌ها

شاید شنیدن نام شغلی به عنوان جانشین برایتان عجیب باشد اما جانشین‌ها افرادی هستند که به جای شما در صف ها قرار گرفته و حوصله زیادی دارند. اگر تحمل ایستادن در صف بلیط یا صبر کردن برای غذا را ندارید می‌توانید از یک جانشین برای این کار استفاده کنید. البته در ایران هنوز سایتی برای انتخاب جانشین وجود ندارد اما در خارج از ایران افراد بسیاری برای ایستادن در صف به جای دیگران هزینه دریافت می‌کنند و منبع درآمد موقتی برای خودشان دارند. این افراد بر حسب ساعتی که در صف به جای شما منتظر هستند دستمزد دریافت می‌کنند.

بازسازی و تعمیرات منزل

اغلب صاحب خانه‌ها پیمانکار نیستند و به دنبال افرادی هستند که به صورت قراردادی و پیمانکاری منازل قدیمی را بازسازی کنند. اگر شما دارای مدرک یا گواهی معتبری منبی بر مهارت‌ها لازم در بازسازی و تعمیرات خانه دارید به راحتی با ساختن یک رزومه خوب می‌توانید شغل و درآمد مناسبی داشته باشید. اگر مهارت فنی دارید که می‌توانید از آن برای داشتن یک منبع درآمد دوم استفاده کنید به راحتی می‌توانید درآمد خوبی به دست آورید. در ایران وب سایت‌هایی مانند استادکار وجود دارند که به راحتی می‌توانید درآن‌ها مشاغل فنی پاره وقت یا موقت پیدا کنید.

خدمات حمل و نقل و جابه جایی

در جریان اسباب کشی یا جا به جایی وسایل افراد اغلب به کمک نیاز دارند، می‌توانید با عضویت در یک سامانه درخواست آنلاین خدمات و کمک رسانی برای این کار اعلام آمادگی کنید و هر زمان کسی به کمک نیاز داشت به شما اطلاع رسانی شود. در صورتی که چنین سامانه‌ای در محل زندگی شما وجود ندارد می‌توانید به شرکت‌های حمل و نقل رفته به آن‌ها بگویید که می‌توانید در اسباب کشی یا تغییر دکوراسیون خانه به دیگران کمک نید و به ازای کمک خود هزینه دریافت کنید. در خارج از ایران هزینه این خدمات به ازای هر ساع چیزی بین ۱۵ تا ۳۰ دلار بسته به میزان سختی کار است.

خدمات پیک و جا به جایی کالا

یکی دیگر از زمینه های کار موقت برای افرادی که به دنبال منبع درآمد برای کمک به هزینه‌هایشان هستند، اشتغال به عنوان پیک و خدمات جا به جایی است که انواع مختلفی دارد. برای اشتغال در این زمینه باید حتما گواهی رانندگی با خودرو یا موتورسیکلت داشته باشید.

پیک کالارسانی

اغلب خانواده‌های پرمشغله وقت زیادی برای خرید کردن ندارند به همین دلیل درخواست خرید اینترنتی در این خانواده‌ها بسیار زیاد است. دنیای پیشرفته امروز به قدری پر مشغله است که هر روز تعداد درخواست برای خرید‌های اینترنتی رو به افزایش است. اغلب این خرده فروشی‌های آنلاین به دنبال استخدام پیک برای رساندن کالا به دست مشتریان هستند. در صورتی که آمادگی داشته باشید می توانید به عنوان پیک برای این وب سایت‌های خرید آنلاین کار کنید. در خارج از ایران شرکت‌های بزرگ مانند آمازون بین ۱۸ تا ۲۵ دلار به ازای هر ساعت کار به پیک‌های پرداخت می‌کنند که بالطبع این هزینه در ایران کمتر است. می‌توانید در سامانه‌های درخواست پیک مانند الوپیک یا اسنپ پیک عضو شوید و هر زمان که کسی درخواست ارسال کالایی با پیک داشت به شما اطلاع رسانی شود. علاوه بر این بسیاری از سوپرمارکت‌ها هم به پیک برای ارسال مواد غذایی و خریدهای فروشگاه نیاز دارند می‌توانید به صورت پیک شبانه یا شیفت عصر برای این فروشگاه‌ها هم کار کنید.

پیک رستوران

این روزها با محبوبیت غذاهای فست فودی و رستوران‌ها تعداد درخواست‌ها برای ارسال غذا به خانه یا محلی که مشتری در آن قرار دارد بسیار زیادتر شده است. همچنین رستوران‌ و فست فودهایی که دارای پیک هستند تعداد بیشتری طرفدار دارند و بالطبع درآمد بالایی دارند. پیک رستوران بودن می‌تواند یک منبع دوم درآمد برای افراد باشد. به خصوص اینکه اغلب رستوران‌ها و فست فودها بعداز ظهرها شروع به کار می‌کنند و به عنوان کاری برای شیفت عصر یا کار موقت می‌تواند انتخاب خوبی باشد. در ایران حقوق پرداختی به پیک‌‌ها مطابق اداره کار به همراه بیمه است ولی در خارج از ایران پرداخت حقوق برای پیک‌ها از حداقل ۱۰ دلار در ساعت تا ۱۲ دلار متغییر است.

خدمات درخواست تاکسی آنلاین

امروزه با محبوبیت سیستم‌های آنلاین درخواست تاکسی که با تعرفه کم و در هر محلی که باشید حاضر خواهند شد و تبدیل به رقبای بزرگی برای سیستم‌هایی مانند تاکسی تلفنی یا تاکسی‌ها خطی شده‌اند، یکی از بهترین زمینه‌ های کار موقت هم برای افرادی که بدنبال کار نیمه وقت یا پاره وقت هستند نیز فراهم شده. این سیستم‌ها به سرعت محبوب و فراگیر شدند. امنیت بالا در کنار قیمت مناسب و سهولت استفاده از این سیستم‌ها باعث شده که تقریبا همه در ایران و سراسر جهان از این سیستم‌ها استفاده کنند. در خارج از ایران اپلیکیشن‌های آنلاین سفارش تاکسی مانند اوبر و لیفت از محبوبیت بسیار برخوردار هستند. در ایران هم دو نمونه تپسی و اسنپ همه گیر شده است.

اسنپ

 این سرویس سفارش آنلاین تاکسی که بسیار محبوب و فراگیر شده است، خدمات مختلفی از جمله اسنپ اکو، اسنپ بایک، اسنپ رز و اسنپ باکس را ارائه می‌دهد. اسنپ رز برای رانندگان زن است که در صورت نیاز می‌توانند به عنوان راننده نیمه وقت در این اپلیکیشن شروع به کار کنند، اسنپ بایک برای افرادی است که برای جا به جایی نیاز به موتور دارند و در صورتی که موتورسیکلت دارید می‌توانید در این قسمت مشغول به کار شوید. در هر صورت بسیاری از افراد به عنوان شغل دوم یا موقت خود برای داشتن یک منبع درآمد در اسنپ به عنوان راننده ثبت نام می‌کنند.

تپسی

 یکی دیگر از سامانه‌های هوشمند درخواست تاکسی در ایران که گاهی نسبت به اسنپ از تعرفه‌های کمتری برخوردار است، اپلیکیشن تپسی است. روند کار با تپسی مانند اسنپ است و می‌توانید به عنوان یک شغل پاره وقت یا نیمه وقت در آخر هفته‌ها راننده تپسی باشید و درآمد تقریبا خوبی داشته باشید.

در نمونه‌های مشابه سروسی آنلاین درخواست تاکسی در خارج از ایران مانند لیفت، صاحبان این اپلیکیشن به ازای ۲۰۰ سفر در ماه درآمد ۲۴۰۰ دلاری را برای راننده تضمین می‌کنند که تقریبا به ازای هر مسافر ۱۲ دلار محاسبه می‌شود. در نمونه اوبر هم برای راننده پیش بینی می‌شود که با حداقل ۱۵ ساعت کار در هفته بتواند درآمد خوب و مناسبی داشته باشد.

کسب و کارهای موقت

شاید تصور کنید که زمینه های کار موقت فقط به موارد گفته شده محدود می‌شود، اما مواردی از کسب و کارها نیز وجود دارند که شما به صورت موقت می‌توانید در آن‌ها مشغول به کار شوید.

خدمات حرفه‌ای

اغلب فریلنسرها و کسانی که به صورت دورکاری با پاره وقت کار می‌کنند می‌دانند که ارائه خدمات حرفه‌ای دقیقا چه معنایی می‌دهد. ممکن است شما یک کار تمام وقت داشته باشید اما به فکر درآمد بیشتر باشید، می‌توانید به صورت دوره‌ای و پاره وقت یا حتی پروژه‌ای برای کارفرماهای مستقل کار کنید و درآمد مضاعفی داشته باشید.

اگر مترجم، نویسنده، برنامه نویس، طراح گرافیک و طراح وب سایت هستید می‌توانید در هرکدام از این زمینه‌ها که دوست دارید کار کنید. با عضویت در وب سایت‌هایی که بستر ارتباط کارفرما و فریلنسرها را ایجاد می‌کنند، می‌توانید شغل پاره‌ وقتی پیدا کنید. وب سایت پارس فریلنسر یکی از معتبرترین وب سایت‌هایی است که بستری مناسب برای ارتبطا کارفرما و فریلنسرها ایجاد کرده و روزانه تعداد زیادی از کارفرمایان مختلف پروژه‌های خود را برای برون سپاری در این وب سایت قرار می‌دهند.

دستیار اداری

اغلب افراد حرفه‌‌ای به دنبال دستیارانی هستند که به صورت پاروه وقت یا نیمه وقت کارهای کوچک آن‌ها را سر و سامان بدهد. این دستیاران اداری اغلب کار برنامه ریزی، جدول بندی، ارسال و رسیدگی به ایمیل‌ها و موارد این چنینی را انجام می‌دهند. گاهی این دستیاران به صورت مجازی و از راه دور کار برنامه ریزی و دستیاری خود را انجام می‌دهند و اغلب درآمد مناسبی دارند. در خارج از ایران درآمد یک دستیار اداری چه به صورت مجازی یا اداری به صورت نیمه وقت یا موقت؛ ۳۰ دلار به ازای هر ساعت کار است.

دستیار برگزاری مراسم

دستیار برگزاری مراسم

دستیار برگزاری مراسم

اغلب برگزاری مراسم نیاز به هماهنگی‌های زیادی دارد که صاحبان مراسم به دلیل مشغله بالا وقت رسیدگی به آن‌ها را ندارند. در صورتی که توانایی هماهنگی و برنامه ریزی دارید و می‌توانید از پس شرایط و موقعیت‌های سخت و خاص بربیاید می‌توانید به عنوان یک دستیار برگزاری مراسم کار موقتی داشته باشید که درآمد مناسبی دارد. دقت داشته باشید که گاهی در مراسم اوضاع و شرایط از کنترل خارج شدهو شما باید همه چیز را هماهنگ کنید و از صبر و حوصله برخوردار باشید. می‌توانید یک وبلاگ برای خودتان بسازید یا رزومه خود را برای مراکز برگزاری تشریفات ارسال کنید تا در صورت نیاز به شما اطلاع دهند.

کلام آخر

در صورتی که توانایی‌های خود را می‌شناسید و می‌دانید در چه زمینه‌ای مهارت دارید و نیاز به درآمد موقت یا پس انداز کردن دارید، یکی از زمینه های کار موقت که مرتبط با مهارت شما است را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که کار مورد نظر را دوست داشته باشید و به ساعات کاری و پرداخت حقوق آن دقت کنید تا منصفانه باشد.می‌توانید با یاد گرفتن یک مهارت جدید به صورت فریلنسری کار کنید. امروزه فریلنسرهایی که مهارت خوبی در زمینه تخصص خود دارند درآمد بسیار بالایی دارند.

شما هم می‌توانید با توسعه مهارت‌های خود درامد مناسبی داشته باشید و پس انداز کنید. گاهی انسان در شرایطی قرار می‌گیرد که به کار فوری نیاز دارد و شاید در حالت عادی و زمانی که درآمد مناسبی دارید فکر کردن به زمینه‌ های کار موقت برایتان خنده دار باشد اما هستند افرادی که برای پیدا کردن کار دوم یا کار پار وقت نیازمند راهنمایی باشند.

می‌توانید با اشتراک گذاشتن این مطلب با دوستانی که احساس می‌کنید به راهنمایی نیاز دارند کمک بزرگی به آن‌ها کرده باشید. در صورتی که خودتان تجربه کار کردن در یکی از زمینه های کار موقت را دارید می‌توانید نظرات، تجربیات و همه آن چه که احساس می‌کنید شخصی ممکن است به آن نیاز داشته باشد را با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

 

parsfreelancer.ir
اولین فریلنسر خود را استخدام کنید!

اگر شما هم به دنبال استخدام اولین فریلنسر خود برای انجام کارهایتان هستید، در این مطلب ترفندهایی را به شما خواهیم گفت که برای استخدام فریلنسرها و ایجاد یک رضایت متقابل بسیار کاربرد دارد.


امروزه شمار افرادی که به دنبال استخدام فریلنسر هستند روز به روز افزایش میابد. با افزایش محبوبیت استخدام فریلنسرها در شغل‌های مختلف، تعداد شرکت‌های استارتاپی و فریلنسری در حال افزایش است. تحقیقات نشان داده، شرکت‌هایی که به دنبال استخدام افراد فریلنسر هستند موفقیت بیشتری دارند. اما دلیل این موفقیت و رضایت دو طرفه کارفرما و فریلنسر در چیست.

کارفرماهای حرفه‌ای که همه فریلنسرها از کار کردن با آن‌ها لذت می‌برند چه ویژگی‌هایی دارند؟

برترین روش های بهترین کارفرما برای فریلنسرها بودن را می دانید؟ در این بازار رقابتی، جذب نیروی مستعد کار ساده‌ای نیست. بهترین فریلنسرها کارهای زیادی سرشان ریخته و همه می‌خواهند با آن‌ها کار کنند. برای اینکه بهترین فریلنسرها را جذب کرده و همکاری ادامه داری با آن ها داشته باشید لازم است شما هم کارفرمای فوق‌العاده‌ای باشید.

این به‌ویژه در دنیای امروزی که از رسانه‌های اجتماعی و دیگر ابزارهای ارتباطی اشباع‌شده، واژه‌ها به‌سرعت منتقل می‌شوند و یک نفر می‌تواند به‌سرعت خوش‌نام شده (یا به اعتبارش خدشه وارد شود) صادق است. با توجه به توضیحات مذکور بران شدیم تا توصیه‌هایی را که از فریلنسرها و کارفرماها در مورد ویژگی‌های کارفرمای خوب در سایت پارس فریلنسر شنیده‌ایم با شما به اشتراک بگذاریم.

http://parsfreelancer.ir/6-tips-on-being-an-amazing-client-on-parsfl/

معرفی سرویس جدید: کاریابی و استخدام پارس فریلنسر
معرفی سرویس جدید: کاریابی و استخدام پارس فریلنسر

تا پیش از این، فقط امکان برون‌سپاری پروژه و سفارش خدمات در سایت میسر بود. برخی قوانین مربوط به سرویس برون‌سپاری از جمله عدم برقراری ارتباط و پرداخت در خارج از بستر سایت و یا عدم امکان استخدام تمام‌وقت، محدودیت‌هایی را برای هر دو گروه کارفرمایان و کارجویان ایجاد کرده بود.  هر چند در سرویس سفارش خدمات محلی، محدودیت‌ها کاملاً رفع شده؛ اما برای سهولت بیشتر در امر استخدام و کاریابی، «سرویس استخدام» را به پلتفرم اضافه کردیم.

http://parsfreelancer.ir/new-feature-job/

چگونه استخدام شوم؟
چگونه استخدام شوم؟

چرا به عنوان یک فریلنسر تا بحال موفق به دریافت پروژه و کسب در آمد از سایت های فریلنسینگ نشده اید

پیام های حرفه ای و واضح بنویسید

پیام شما، اولین تاثیر را بر روی مشتری می گذارد. یک پیام خوب بنویسید! مطمئن شوید که به مسائل مورد نظر مشتری اشاره کرده اید و به نیازهای خاص آنها پاسخ داده اید. یک قیمت رقابتی تعیین کنید و روشن کنید که قیمت شما شامل چه چیزی است و چه کاری می توانید یا نمی توانید انجام دهید. در پایان، به چیزهای کوچک توجه کنید: مشتری را با نامش خطاب کنید، مطمئن شوید که اشتباهات تایپی یا گرامری ندارد و در پایان نام خود را بنویسید.

برآورد قیمت

بیشتر احتمال دارد مشتریان، متخصصینی را انتخاب کنند که قیمت می دهند. پیشنهاد شما نباید عدد نهایی باشد. وقتی بیشتر درباره کار بدانید می توانید آن را تغییر دهید. به مشتریان خود بگویید که پیشنهاد شما دقیقا شامل چه چیزی است. سپس به آنها اجازه دهید بدانند که قیمت چگونه ممکن است تغییر کند و متغیرها کدامند. اگر ممکن است، برای کار مشابه، قیمت خود را با بقیه مقایسه کنید. اگر قیمت پیشنهادی شما بالاتر از حد متعارف است، توضیح دهید که چرا اینگونه می باشد.

ازمشتریان بخواهید نظر دهند

متخصصین با 1 نظر، 66% بیشتر از سایر متخصصین که نظری در پروفایل خود ندارند، استخدام می شوند. متخصصین با 5 نظر یا بیشتر، 75 درصد بیشتر از سایر متخصصین بدون نظر استخدام می شوند. مشتریان به ما نشان داده اند که نظر، فاکتور اصلی در تصمیم گیری در انتخاب مشتری است. زمانی را از مشتریان خود بخواهید تا نظر دهند. هیچ کسی 100% کامل نیست. در حقیقت، تحقیقات نشان داده است که 100% مثبت، باور کردنی نیست.

یک پروفایل تسخیر کننده ایجاد کنید

مشتریان به دنبال متخصصین با تجربه هستند. پروفایل شما جایی است که به آنها نشان می دهد برای آن کار، مناسب هستید.

با اضافه کردن یک عکس از خودتان، یک رابطه احساسی با مشتریان برقرار کنید – مطمئن شوید که چهره خندان خود را نشان داده اید. با تصاویر و ویدئو از کار قبلی خود نشان دهید که چه کارهایی می توانید انجام دهید. با استفاده از یک عکاس حرفه ای، کار خود را به معرض نمایش بگذارید.

سپس، گواهینامه ها و تخصص خود را با توصیف تجربه و مهارت های خود ارائه کنید. با اضافه کردن گواهینامه تخصصی، بررسی سابقه یا لینک به وب سایت و  رسانه های اجتماعی خود، جلب اعتماد کنید.

دست نکشید!

بسیاری از متخصصین، با پاسخ پیوسته به درخواست های مشتری، اندازه کسب و کارهای خود را دو برابر یا سه برابر کرده اند. برای اکثر متخصصین در پارس فریلنسر، حدودا بعد از 10 مورد، اولین استخدام آنها صورت می گیرد. با ایستادگی و تجربه مسائلی که موثر است می توانید موفق شوید. انواع پیام ها را بنویسید؛ درخواست هایی که مناسب نیستند را نادیده بگیرید – یاد بگیرید که چه چیزی برای شما موثر واقع می شود.

حس انجام پروژه با طعم یک فنجان چای دبش
حس انجام پروژه با طعم یک فنجان چای دبش

احتمالا مدتیه که یک ایده، حسابی ذهن شما رو مشغول کرده؛ فکر همه چیز رو کردی،مقدماتش رو نوشتی اما... نمی دونی چطور و از کجا باید شروع کرد؟! پس لطفا تو این نوشته کوتاه با ما باش! 5 دقیقه!

مترجم،ایده پرداز، طراح، مهندس و برنامه نویس از جمله متخصص ها و تخصص هایی هستن که شما برای اجرای ایده اختراع، استارت آپ، تِز یا ... بهشون نیاز دارین.
 اما باید بالاخره به نوعی با این افراد در ارتباط بود دیگه؟ پس به نظرتون نیاز به مکانی برای قرار ها و جلسات متعدد، تازه غیر از بررسی سوابق و توانایی این افراد چقدر از شما وقت و هزینه میبره؟ تازه تو شهر های بزرگی مثل تهران، اصفهان، مشهد و ...  جواب: خیلی!
 چطوری میشه با این همه ترافیک! آیا وقت دارن؟! آیا دقیقا به موضوع شما تسلط دارن یا ...؟    هزینه های دیگه هم که جای خود دارد…

اصلا فکر کن همه رو هم پیدا کردی پس لطفا سریع  یه دونه رو انتخاب کن؛ استخدام مستقیم، عقد قرارداد با شرکت های واسطه یا ...؟

پاسخ این سوال… دقیقا درسته؟! پیش فریلنسرهاست!   

فریلنسرها (یا آزادکار ها) افراد متخصصی هستن که پس از کسب تجربه چندین و چند ساله حالا تصمیم گرفتن تا برای خودشون کار کنن و به نوعی آقای خودشون باشن؛ با این تفاوت که صاحب کار بودنشون یعنی اختیار تام، تمرکز کامل و دقت بالا ! همراه با تجربه ای که هیچ فرد تازه کاری امکان دستیابی بهش رو نداره. میدونین، شما مستقیما با خودشون در ارتباطین و خیلی راحت یک شرح وظایف و تایم رو با هم میچینید بدون چهارچوب دست و پاگیر، هزینه ها هم دقیقا همونی هستن که با هم توافق میکنید و هیچ فرد حقیقی/حقوقی اجازه تعیین نرخ نداره!

به آزادی بی مانندِ پارس فریلنسر خوش آمدید!

2018-03-07_07-57-09.png


پارس فریلنسر؛ حس انجام پروژه با طعم یک فنجان چای دبش

پارس فریلنسر با افتخار، تنها وب سایت فریلنسینگ پارسی زبان است که در تمام موضوع های High-Level و Informatic فعالیت می کند و با خدمات گسترده خود شما را از هر وب سایت دیگری بی نیاز می سازد. شما می توانید بخش های عمده ای از کار خود را با هزینه ای بسیار بسیار پایین به متخصصین پارس فریلنسر بسپارید و علاوه بر صرفه جویی در هزینه و زمان، از کیفیت و دقت بی نظیر خدمات بهره مند شوید.
 همچنین  به ازای ثبت و انجام هر پروژه موفق، با بودجه 1 میلیون تومان ، هدایای نقدی 30000 تومانی، هم برای کارفرمایان و هم برای فریلنسر های محترم در نظر گرفته شده است.

کافیست پروژه خود را ثبت نمایید تا کمتر از چند دقیقه پیشنهاد فریلنسرها برای شما ارسال شود. سپس با بررسی سوابق آن ها، هر کدام که متناسب با نیاز شماست  انتخاب نمایید.

چگونه مشکل های احتمالی را رفع کنم؟

پشتیبانی 24 ساعته پارس فریلنسر نیز به صورت شبانه روزی در خدمت شماست تا در صورت رخداد کوچکترین مشکلی شما را راهنمایی نماید.

ایده های بیشتری نیاز دارید؟!

علاوه بر ثبت پروژه و انتخاب فریلنسر مورد نظر، می توانید یک ایده اولیه را وارد کنید و از آن ها بخواهید تا یک ایده تکمیلی از آن خلق کنند. سپس می توانید بر حسب فراخور، از بهترین ایده ها و افراد کمک بگیرید. این خدمت از طریق پلتفرم مسابقه قابل انجام خواهد بود.

صبر کنید…!

علاوه بر خدمات فوق، با استفاده از پلتفرم خدمات محلی، شما می توانید دیگر خدماتی را که به صورت آنلاین قابل انجام نیستند، به آسانی دریافت نمایید. کافیست تا از طریق این پلتفرم درخواست خود را ثبت نمایید و پس از چند دقیقه ، پیشنهادهای سفارشی بر اساس نیازهای خاص خود دریافت خواهید کرد.

2018-03-07_08-03-42.png

با هر توانایی که داری کسب درآمد کن!

باعث افتخار و مباهات ماست که یک متخصص گرانقدر به خانواده بزرگ پارس فریلنسر ملحق شود. موضوعات مطرح در این پلتفرم، به قدری متنوع هست که احتمالا بیش از 3 موضوع را برای فعالیت انتخاب خواهید نمود.


 از ویژگی های متمایزکننده پارس فریلنسر، اینست که شما می توانید نمونه کار های قبلی ، سوابق ، خدمات و سرویس های  خود را به آسانی و رایگان در سایت بارگزاری کنید و این یعنی پوئنی مثبت جهت رشد کسب‌وکار!


خب چطور بود؟!  من که به شخصه خیلی لذت بردم. با اجازه دوستان، من که علاقه ای به فریلنسینگ نداشتم و بر حسب تجربه ای که از قبل داشتم و  فکر می کردم درآمد حقیقی فقط برای واسطه ست، اتفاقی رفتم و عضو شدم و فعلا دو تا پروژه هم گرفتم! پایینتر از این درصدِ خدمات هم مگر میشد؟ یه کسب و کار حلال که هم برای دارنده و هم برای انجام دهنده پروژه سود بالایی داره و باعث راحتی کار میشه.

راستی علاوه بر اینکه قدم سر چشم ما می گزارید و  به سایت ParsFreeLancer مراجعه می کنید، میتونید از اپلیکیشن پارس فریلنسر هم استفاده کنید تا همیشه و در هر زمان به میز کار پروژه دسترسی داشته باشید.

با آرزوی موفقیت، امیدوارم که هر کس هر ایده مفیدی برای خودش و کشور خوبمون ایران داره انشاءالله بهش برسه و با موفقیت های روزافزون موجب سربلندی میهن عزیزمون و درخشیده شدن پرچم سه رنگ مقدسمون تو جامعه جهانی بشه.

ممنون از اینکه وقت گرانبهاتون رو در اختیار ما قرار دادین.
 مانا باشید