parsfreelancer

اشتراک گذاشته شده با :

ترافیک سایت

9 روش تضمین شده برای افزایش فروش و ترافیک فروشگاه اینترنتی با کمک فریلنسرها
9 روش تضمین شده برای افزایش فروش و ترافیک فروشگاه اینترنتی با کمک فریلنسرها

آیا می‌دانید که 1.66 میلیارد انسان روی کره زمین حداقل بک بار به صورت اینترنتی در سال 2017 خرید داشته‌اند؟ در واقع فروش اینترنتی کالا و خدمات در سال گذشته به 2.3 تریلیون دلار رسیده است و انتظار می‌رود که این آمار تا سال 2021 به رقم 4.48 میلیارد دلار نزدیک شود. به همین دلیل است که رقابت شدید بین فروشگاه‌ها و مارکت های اینترنتی به منظور افزایش ترافیک سایت و توجه مشتریان بالقوه شکل می‌گیرد.

اگر شما هم یکی از این صاحبان همین فروشگاه‌ها هستید، بهتر است امروز در مقاله افزایش ترافیک و بازدید سایت همراه ما در پارس فریلنسر باشید. در پایان این مقاله شما 9 روش کاربردی با کمک گرفتن از تعداد مناسبی فریلنسر برای افزایش ترافیک سایت خواهید داشت.

اینستاگرام را برای افزایش ترافیک سایت به کار بگیر

اینستاگرام در حال حاضر دارای یک میلیون کاربر فعال به صورت ماهانه است. بنابراین چرا دوست ندارید از این پلتفرم برای افزایش بازدید آنلاین سایت فروش خودتان استفاده کنید. بدانید که رقیبان شما دست به کار شده‌اند. ویدیوهایی با کیفیت بالا و عکس‌های جذاب به همراه کپشن های ترغیب کننده به فروش و مراجعه به سایت فروش خودتان، که آن چنان هم جنبه تبلیغاتی نداشته باشد، بهترین روش است. دادن کدهای تخفیف به مخاطبان اینستاگرامی و همچنین ارائه یک نگاه کوتاه به محصولات آتی که در فروشگاه به فروش خواهند رفت، انگیزه کافی برای همراهی شما در اینستاگرام را به وجود خواهد آورد.

برای مثال اگر شما یک فروشگاه فروش دوربین دارید، می‌توانید عکس‌هایی که مشتریان شما با دوربین‌های خریداری شده از شما می‌گیرند را روی صفحه خودتان منتشر کنید و دیگر خریداران را ترغیب کنید که به سمت خرید دوربین بیایند. همچنین آخرین اخبار و تخفیف‌های خودتان را در زیر پست‌ها به نمایش بگذارید. اگر در این کار ناتوان هستید می‌توانید از یک کارشناس شبکه‌های اجتماعی دورکاری استفاده کنید تا کارهای شبکه اجتماعی شما را سر و سامان دهد.

در مورد اینستاگرام بدانید که پست کردن صرفا نمی‌تواند برای شما مشتری کسب کند. اگر می‌خواهید حرفه‌ای این کار را بکنید، نیاز دارید که آموزش‌های لازم در مورد اینستاگرام و نحوه پست کردن محتوا مخصوص مشتریان خاص خود بر اساس پرسونای مخاطب را آموزش دیده باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله‌های پارس فریلنسر در مورد شبکه‌های اجتماعی مراجعه کنید.


ادامه مطلب...

افزایش ترافیک بازدید سایت با چند روش ساده

کسانی که کسب و کار آن‌ها وابسته به سایت شرکت خود است، نیاز به افزایش بازدید سایت یا به اصطلاح تخصصی‌تر افزایش ترافیک سایت هستند. این کار دارای استراتژی خاصی است که شما می‌توانید آن‌ها را از یک متخصص سئو جویا شوید. خوشبختانه پلتفرم پارس فریلنسر دارای اعضای زیادی به عنوان کارشناس سئو فریلنسر و افزایش بازدید سایت بصورت دورکار دارد. اگر شما نیاز به این متخصصین دارید و تصمیم شرکت شما مبنی بر استخدام کارمندان آزادکار است، می‌توانید از متخصصان ما کمک بگیرید. برای آشنایی بیشتر در مورد افزایش بازدید سایت و انجام راهکارهای ساده می‌توانید از مواردی که در ادامه به شما خواهیم گفت استفاده کنید.

ترافیک یا بازدید سایت

بازدید سایت

رگ اصلی یک تجارت آنلاین، تعداد بازدید مشتریان از سایت شرکت یا فروشگاه است. افزایش فروش سایت آنلاین زمانی رخ می‌دهد که افزایش ترافیک سایت بر اساس افزایش تعداد بازدیدها رخ داده باشد. زمانی وجود دارد که سایت شما به هیچ عنوان نمی‌تواند مخاطب جدید داشته باشد و دچار رکود شده است. دلایل متعددی می‌تواند باعث این اتفاق شود، در این حالت شما نیاز دارید که ترافیک موجود در سایت خود را به سمت فروش بیشتر هدایت کنید که این روش افزایش نرخ تبدیل نام دارد.

اما بحث کنونی ما در مورد افزایش ترافیک بازدید سایت است. برای این کار دو روش کلی وجود دارد، روش پولی برای تبلیغات و روش غیر پولی با استفاده از ترفندهای سئو. برآوردها نشان داده است که افزایش ترافیک در اثر جذب کاربر توسط بهبود سئو سایت می‌تواند 10 تا 13 برابر بیشتر از تبلیغات گوگل باشد. اگر شما تاکنون هیچ آشنایی با مفهوم سئو ندارید، مسلماً باید یک کارشناس ارشد سئو استخدام کنید.


ادامه مطلب