احتمالا مدتیه که یک ایده، حسابی ذهن شما رو مشغول کرده؛ فکر همه چیز رو کردی،مقدماتش رو نوشتی اما... نمی دونی چطور و از کجا باید شروع کرد؟! پس لطفا تو این نوشته کوتاه با ما باش! 5 دقیقه!

مترجم،ایده پرداز، طراح، مهندس و برنامه نویس از جمله متخصص ها و تخصص هایی هستن که شما برای اجرای ایده اختراع، استارت آپ، تِز یا ... بهشون نیاز دارین.
 اما باید بالاخره به نوعی با این افراد در ارتباط بود دیگه؟ پس به نظرتون نیاز به مکانی برای قرار ها و جلسات متعدد، تازه غیر از بررسی سوابق و توانایی این افراد چقدر از شما وقت و هزینه میبره؟ تازه تو شهر های بزرگی مثل تهران، اصفهان، مشهد و ...  جواب: خیلی!
 چطوری میشه با این همه ترافیک! آیا وقت دارن؟! آیا دقیقا به موضوع شما تسلط دارن یا ...؟    هزینه های دیگه هم که جای خود دارد…

اصلا فکر کن همه رو هم پیدا کردی پس لطفا سریع  یه دونه رو انتخاب کن؛ استخدام مستقیم، عقد قرارداد با شرکت های واسطه یا ...؟

پاسخ این سوال… دقیقا درسته؟! پیش فریلنسرهاست!   

فریلنسرها (یا آزادکار ها) افراد متخصصی هستن که پس از کسب تجربه چندین و چند ساله حالا تصمیم گرفتن تا برای خودشون کار کنن و به نوعی آقای خودشون باشن؛ با این تفاوت که صاحب کار بودنشون یعنی اختیار تام، تمرکز کامل و دقت بالا ! همراه با تجربه ای که هیچ فرد تازه کاری امکان دستیابی بهش رو نداره. میدونین، شما مستقیما با خودشون در ارتباطین و خیلی راحت یک شرح وظایف و تایم رو با هم میچینید بدون چهارچوب دست و پاگیر، هزینه ها هم دقیقا همونی هستن که با هم توافق میکنید و هیچ فرد حقیقی/حقوقی اجازه تعیین نرخ نداره!

به آزادی بی مانندِ پارس فریلنسر خوش آمدید!

2018-03-07_07-57-09.png


پارس فریلنسر؛ حس انجام پروژه با طعم یک فنجان چای دبش

پارس فریلنسر با افتخار، تنها وب سایت فریلنسینگ پارسی زبان است که در تمام موضوع های High-Level و Informatic فعالیت می کند و با خدمات گسترده خود شما را از هر وب سایت دیگری بی نیاز می سازد. شما می توانید بخش های عمده ای از کار خود را با هزینه ای بسیار بسیار پایین به متخصصین پارس فریلنسر بسپارید و علاوه بر صرفه جویی در هزینه و زمان، از کیفیت و دقت بی نظیر خدمات بهره مند شوید.
 همچنین  به ازای ثبت و انجام هر پروژه موفق، با بودجه 1 میلیون تومان ، هدایای نقدی 30000 تومانی، هم برای کارفرمایان و هم برای فریلنسر های محترم در نظر گرفته شده است.

کافیست پروژه خود را ثبت نمایید تا کمتر از چند دقیقه پیشنهاد فریلنسرها برای شما ارسال شود. سپس با بررسی سوابق آن ها، هر کدام که متناسب با نیاز شماست  انتخاب نمایید.

چگونه مشکل های احتمالی را رفع کنم؟

پشتیبانی 24 ساعته پارس فریلنسر نیز به صورت شبانه روزی در خدمت شماست تا در صورت رخداد کوچکترین مشکلی شما را راهنمایی نماید.

ایده های بیشتری نیاز دارید؟!

علاوه بر ثبت پروژه و انتخاب فریلنسر مورد نظر، می توانید یک ایده اولیه را وارد کنید و از آن ها بخواهید تا یک ایده تکمیلی از آن خلق کنند. سپس می توانید بر حسب فراخور، از بهترین ایده ها و افراد کمک بگیرید. این خدمت از طریق پلتفرم مسابقه قابل انجام خواهد بود.

صبر کنید…!

علاوه بر خدمات فوق، با استفاده از پلتفرم خدمات محلی، شما می توانید دیگر خدماتی را که به صورت آنلاین قابل انجام نیستند، به آسانی دریافت نمایید. کافیست تا از طریق این پلتفرم درخواست خود را ثبت نمایید و پس از چند دقیقه ، پیشنهادهای سفارشی بر اساس نیازهای خاص خود دریافت خواهید کرد.

2018-03-07_08-03-42.png

با هر توانایی که داری کسب درآمد کن!

باعث افتخار و مباهات ماست که یک متخصص گرانقدر به خانواده بزرگ پارس فریلنسر ملحق شود. موضوعات مطرح در این پلتفرم، به قدری متنوع هست که احتمالا بیش از 3 موضوع را برای فعالیت انتخاب خواهید نمود.


 از ویژگی های متمایزکننده پارس فریلنسر، اینست که شما می توانید نمونه کار های قبلی ، سوابق ، خدمات و سرویس های  خود را به آسانی و رایگان در سایت بارگزاری کنید و این یعنی پوئنی مثبت جهت رشد کسب‌وکار!


خب چطور بود؟!  من که به شخصه خیلی لذت بردم. با اجازه دوستان، من که علاقه ای به فریلنسینگ نداشتم و بر حسب تجربه ای که از قبل داشتم و  فکر می کردم درآمد حقیقی فقط برای واسطه ست، اتفاقی رفتم و عضو شدم و فعلا دو تا پروژه هم گرفتم! پایینتر از این درصدِ خدمات هم مگر میشد؟ یه کسب و کار حلال که هم برای دارنده و هم برای انجام دهنده پروژه سود بالایی داره و باعث راحتی کار میشه.

راستی علاوه بر اینکه قدم سر چشم ما می گزارید و  به سایت ParsFreeLancer مراجعه می کنید، میتونید از اپلیکیشن پارس فریلنسر هم استفاده کنید تا همیشه و در هر زمان به میز کار پروژه دسترسی داشته باشید.

با آرزوی موفقیت، امیدوارم که هر کس هر ایده مفیدی برای خودش و کشور خوبمون ایران داره انشاءالله بهش برسه و با موفقیت های روزافزون موجب سربلندی میهن عزیزمون و درخشیده شدن پرچم سه رنگ مقدسمون تو جامعه جهانی بشه.

ممنون از اینکه وقت گرانبهاتون رو در اختیار ما قرار دادین.
 مانا باشید